Зміни — це прогрес, радість, майбутнє, яке наближається. Але, трапляється, виникають страхи: вчителі бояться забути про нові вимоги в роботі, а батьки не знають, чого саме очікувати. Педагогам нагадуємо про все суттєве, а татам і мамам пояснюємо, навіщо всі ці зміни.

На що чекати українській освіті у 2021?

Які обов’язкові тестування очікують на учнів? Як зміниться шкільне харчування? Хто з учителів має пройти підвищення кваліфікації? Кому визнають проходження атестації? Про це та інше — у матеріалі про освітянські новації 2021.


Підбиваємо підсумки: чим запам’ятався 2020 рік в освіті

У революційному 2020 році сталося немало змін в освіті. І кожній родині, в якій діти навчаються чи підуть у школу, це близько. До слова, у нашій країні приблизно 10% населення — діти шкільного віку. А якщо порахувати їхні родини та 440 тисяч вчителів, виявиться, що життя школи стосується безпосередньо більшості громадян України.


7 слів, що змінили українську освіту у 2020 році

Ми навіть не помічаємо, як вони входять у наше життя. Дистанційка, ВШО, руханка, локдаун… За новими словами криються нові явища та суттєві зміни. Як би років п’ять тому ми зрозуміли, що таке: «Вимкніть кота»? Навіть уявити дистанційні уроки було б важко, адже диджиталізація відбувається незвично швидко. Ми зібрали 7 слів, що змінили українську школу у 2020 році.


5 головних запитань про Всеукраїнську школу онлайн

Найважливіше про Всеукраїнську школу онлайн, залаштунки зйомок відеоуроків та заплановані покращення розповідає натхненниця та кураторка всіх дивовижних людей, які причетні до створення платформи, операційний директор ГС «Освіторія» Анна Сидорук.


Як за новим Держстандартом оцінюватимуть учнів і вчителів

За якими новими критеріями оцінюватимуть учнів? Як зміниться система підвищення кваліфікації вчителів та на що звертатимуть увагу в їхній роботі? На ці питання може відповісти новий Держстандарт базової освіти, а коментарі від його розробників допоможуть розібратися з усіма питаннями.


Базова освіта в стилі НУШ: на що чекати дітям і батькам

З вересня 2022 року п’ятикласники вчитимуться по-новому: за Держстандартом базової середньої освіти, який затвердили цієї осені. Що ж зміниться в їхньому житті порівняно з тими учнями, які навчалися у 5–9-х класах раніше? Адже цей вік у дітей дуже важливий для розкриття здібностей та індивідуальних інтересів.

Поділитися цією статтею