Як безкоштовний сервіс Classtime допоможе вчителю на уроці

ПРОМО

first

Як швидко опитати клас і дізнатися, чи засвоїли діти матеріал? Як додати ігрові елементи в навчання та зацікавити учнів співпрацювати, а не змагатися? Ми обрали десять ідей, як вчитель може використовувати на своїх уроках сервіс Classtime.

Go

Миттєва перевірка знань

Ви почали вивчати з учнями нову тему і хочете перевірити, як вони засвоїли перший урок? Classtime створений для цього. Проведіть опитування просто під час заняття: створіть у сервісі тест, складіть запитання та варіанти відповідей, а учні пройдуть його на своїх девайсах і ви одразу побачите результат.

Це економія часу та паперу — вам не потрібно більше витрачати час на перевірку контрольних. А створивши тест у сервісі, ви зможете використовувати його в інших класах та обмінюватися з колегами.

Бажаєте зробити тестування ще цікавішим та оригінальнішим? Тоді приховайте імена учнів і почніть сесію запитань, а таблицю відсортуйте за успішністю. Діти відповідатимуть на кожне запитання окремо, а в кінці побачать, хто ж переміг.

small_button5

Навички ХХІ століття

До надважливих навичок ХХІ століття відносять критичне мислення, здатність до співпраці та креативність. Проведіть урок з медіаграмотності — поясніть дітям, як працювати з інформацією. А потім за допомогою Classtime складіть тест, де замість запитань будуть приклади новин, а учням потрібно буде вирішити: правда це, чи ні.

А для розвитку креативності запропонуйте учням написати продовження історії про персонажа з їхнього улюбленого мультфільму. Використовуйте тип запитань «Текст» і фотографії героїв популярних мультфільмів. Ви можете об’єднати дітей у команди і над кожним фото написати завдання, а вони будуть писати невеличку історію про героїв. Наприклад, «Бетмен приїхав до Києва, щоб ловити злочинців. Як це буде?» Дітям доведеться домовлятися про подальший хід сюжету, що розвиває комунікативні навички та вчить працювати в команді.

small_button5

class upd

Командна робота

Classtime вчить співпрацювати. Ви ставите завдання, наприклад: запустити в космос ракету з паливом та їжею для астронавтів. Місія буде успішною, якщо учні працюватимуть разом. Тут немає тих, хто виграє та програє, — важливий лише загальний результат. Тому діти починають допомагати один одному: вони обговорюють завдання, підказують і всі разом досягають мети. Так ви вчите дітей, що цікаво не лише змагатися, а й створювати щось разом.

small_button5

features-engage

Відкриті запитання

У Classtime можна не лише проходити тестування, а й відповідати на відкриті запитання.
І що важливо, це можна застосовувати на багатьох предметах — від літератури до математики. «Наведіть приклад органів тіла людини», «Назвіть три кольори веселки», «Скільки буде 90*3», «Назвіть приклад прикметника, який описує картинку» тощо. При цьому для дитини важливо, що дорослі з нею на одній хвилі — ви використовуєте сучасні технології та даєте учню можливість виконати завдання на його власному девайсі.

small_button5

flow-blue-new

Підготовка до ЗНО

Classtime допоможе і в підготовці до зовнішнього незалежного оцінювання. Сервіс має всі типи завдань, що трапляються на ЗНО: тести, відкриті запитання, встановлення відповідності. Зокрема, учні можуть співвіднести жанр твору та уривок з нього, або до поданої історичної події проставити рік, у якому вона відбулася.

small_button5

Інтегроване навчання

Вже 1 вересня в першокласників з’являться інтегровані уроки «Я досліджую світ», що поєднають у собі такі предмети, як мова і література, математика та багато інших. Сервіс Classtime пропонує гру, де учням необхідно підзарядити робота POLL-E, батарея якого вже на мінімумі. Кожна правильна відповідь додає йому трохи більше сил. Запитання, які заряджають робота, можуть бути з різних галузей, що допоможе розвивати інтегроване навчання.

small_button5

Magic Progress-04_texture

Робота над помилками

У сервісі ви також бачите загальну картину класу: можете аналізувати найпоширеніші помилки в дітей, експортувати дані у PDF-формат, поширювати серед учнів чи батьків. Наприклад, ви можете показати учням типові неправильні відповіді, а потім дозволити їм повторити матеріал та виправити ці помилки.

Перевіривши знання учнів, ви також можете організувати їх у групи для спільної роботи. Це може знадобитися, якщо в одному класі діти з різним типом сприйняття інформації, або є «сильніші» та «слабші». Ви зможете створити окремі завдання для кожної з груп та приділити більше уваги тим, хто потребує додаткового вивчення матеріалу.

small_button5

features-create

Формули з математики та хімії

У Classtime можна також використовувати математичні формули в запитаннях, створюючи їх за допомогою відомої мови розмітки LaTeX. Після введення коду LaTeX редактор одразу показує, як виглядатиме формула в кінцевому підсумку. Це дає змогу проводити тестування не лише з гуманітарних дисциплін, а й з точних наук.

small_button5

Illustration TeacherStudents

Квест з QR-кодами

Ви ділите клас на команди, і вони повинні знаходити в приміщенні школи QR-коди із зашифрованими запитаннями з сервісу. Тільки якщо учні відповіли правильно, вони отримують підказку, де шукати наступний код. Це дасть змогу не лише перевірити знання школярів, а й навчити їх працювати в команді.

small_button5

Учень стає вчителем

Ви передаєте свої повноваження кільком учням, і вони за допомогою сервісу створюють власні завдання. Так можна перевірити їхні навички та знання. Потім інші учні починають виконувати завдання, а «вчителі» можуть їм допомагати, що також розвиває вміння працювати в команді.

small_button5

Classtime — це онлайн-помічник вчителя. Повний базовий функціонал доступний безкоштовно. Також читачам «Освіторії» даруємо одну історію Collaborative Challenge на вибір у безкоштовне необмежене користування — купон: osvitoria.

Поділитися цією статтею