Чимало батьків вечорами хвилює, чи зробила дитина уроки, чи не зашкодять їй гаджети, що зробити, аби вона почекала, коли ви зайняті, та не занадто критикувала. А загалом — зростала самодостатньою особистістю. «Освіторія» розповідає саме про це.

Чи варто робити «домашку» з дітьми?

Як перевести виконання «домашок» з батьківського контролю у «вільне плавання»? Вчимо маленького школяра, як розподілити час та «з’їсти жабу». Три сценарії поведінки, через які дитина так довго робить уроки.


Як зробити YouTube безпечним для дітей: прості технічні лайфхаки

9 технічних лайфхаків, які допоможуть отримати від сучасних технологій користь для дитини. Гаджети можуть нагадувати про відпочинок, захищати від спроб щось придбати та відфільтровувати лише якісний контент


Як визнавати помилки перед дітьми

Сучасне покоління мало зважає на авторитети та вільно критикує. То чи варто визнавати помилки перед дітьми? І якщо так, як це зробити правильно.


Як привчити дитину чекати: 13 лайфхаків

Дитина, яка спокійно чекає черги у грі, вільного часу батьків чи завершення дорожньої «пробки» — це просто мрія. Але є чимало способів зробити її реальністю: ігри, тренування, психологічні нюанси та особистий приклад


Як виховати дитину незалежною

Хто не хоче, аби діти зростали самостійними, вільними, з почуттям гідності й власною позицією? Батьки — про те, з чого починається шлях до цього ідеалу.


Поділитися цією статтею