Чи знали ви, що за кілька днів канікул можна встигнути більше, ніж за місяць? Якщо йдеться про зміцнення стосунків з дітьми, виховання, зближення? Згадайте власне дитинство: чимало буднів забулися, а ось спогади про спільну рибалку з татом чи про саморобки, зроблені разом з мамою, зігрівають теплом. Нумо дарувати дітям враження, які вони цінуватимуть! 

У що погратися з дітьми надворі: зимові веселощі

Свіже повітря, спілкування, прості ігри — і попри всі негаразди новорічні канікули стають яскравою сторінкою дитинства. Зібрали і нові ігри, які можна запропонувати втомленим від сніжків та санок малюкам, і приємні справи для всієї родини на кшталт створення новорічної іграшки або випікання імбирних пряників!


Сніг і веселощі: 9 цікавих зимових розваг на вулиці з дітьми

Снігові бластери, саморобні лабіринти, загадкові «яйця драконів»! І все це не потребує багато зусиль. А заморожені повітряні кульки з водою та мильні бульбашки виглядають просто феєрично! «Освіторія» зібрала незвичні зимові розваги, які сподобаються хлопчикам і дівчаткам.


Вчимо дітей розповідати історії: 3 креативні методики сторітелінгу

Свята — час для приємних розмов та довгих цікавих історій. Зазвичай у будні ми поспішаємо й обмінюємося з дітьми лише простою інформацією: поїж, прибери, йдемо на гурток, зроби домашнє завдання. Те, що колись називали телеграмним стилем, а нині — чимось на кшталт твітів. І ось нарешті можна поспілкуватися від душі. Дорослим лише дай вільний час та комфортні умови, вони знайдуть, про що побалакати. А ось дітей треба навчати розповідати історії, тобто займатися сторітелінгом. Пропонуємо методики, які допоможуть у цьому. 


8 ідей, щоб додати свята в кожен день

Звісно, у цьому матеріалі зібрано 8 ідей для святкового початку уроків. Але що заважає провести ці святкові розваги не у школі, а у квартирі, не класом, а родиною? Невидимі подарунки, сніжинки добра та святкові стікери підіймуть вам настрій.


Від «Мафії» до шахів «сьогі»: ігри, в які грають діти

Корисні ігри, які батьки та вчителі можуть запропонувати дітям, щоб не лише розважитися, а й навчитися нового, прокачати скіли логіки та стратегічного й абстрактного мислення, навчитися працювати в команді та навіть «читати» свого співрозмовника за мімікою та жестами і легко запам’ятовувати закони фізики. Достатньо 15 хвилин на день, щоб із приємністю провести час і покращити цілу низку корисних навичок.

Поділитися цією статтею