Новий рік спонукає зануритися в казку. А де фантазія, там і веселі ігри та інші розваги. Якщо це не здається вам переконливим, згадайте, що попереду довгий час з дітьми вдома, і для них добре було б знайти цікаве заняття. То в що граємо нині?

6 оригінальних ідей для новорічних свят із дітьми

Ми зібрали шість оригінальних способів відзначити родиною новорічні свята в цей непростий час. Нехай ніщо не зіпсує вам настрою! Новий рік — це перш за все улюблені традиції. А свята-2021 ще й плавно переходять у локдаун. Як щодо того, щоб підтримувати новорічну магію безкоштовно допомогли сучасні технології? Як по-новому розважитися всією родиною?


Іграшки за віком: інструкція з вибору подарунків

Що подарувати на свята? Проведіть такий собі облік: які з іграшок відповідають віку ваших дітей, а які вже застаріли? У якому віці лялька викликає вже не радість, а ніяковість? Чим можна пограти з уже не маленькою дитиною 9–10 років?


10 оригінальних паперових прикрас

Ялинку можна продовжувати прикрашати й після Нового року. Особливо якщо йдеться про оригінальні паперові іграшки, які діти виготовили власними руками разом з вами. Тримайте добірку на будь-який смак: 10 майстер-класів зі створення різноманітних яскравих новорічних прикрас.


Як допомогти дитині полюбити математику: 7 ігор для школи й дому

Математика — музика розуму. І не треба думати, що вона лише для шкільних буднів. На святах можна згадати захопливі математичні ігри. Діти здатні здружитися із царицею наук, розважитися. Тож проводимо час із користю та задоволенням. 


Яйце дракона вдома: 5 майстер-класів з видовищними експериментами для дітей

Як перетворити звичайне куряче яйце на дивовижне драконяче? Чому яскрава рідина у склянці змінює колір? А як вісім прозорих розчинів перетворити на веселкове різноманіття? Дивуйте дітей видовищними експериментами. Для малюків це стане веселою грою, а підліткам закортить навчитися демонструвати такі самі перетворення.


13 ігор з дітьми в машині

На новорічні та різдвяні свята хтось вирушить на машині до рідних. Як допомогти дітям пережити години сидіння на одному місці, зробити дорогу цікавою і веселою пригодою? Ми зібрали 13 ігор, які не потребують ні підготовки, ні додаткових клопотів. Якщо ви залишаєтеся вдома, вони так само можуть стати вам у пригоді, коли більш активні розваги час змінити на спокійніші.

Поділитися цією статтею