Що має знати та вміти сучасний учитель, а також які книги варто прочитати викладачам та батькам, щоб краще розуміти дітей? Пояснює Паул Пшенічка та фіналісти Global Teacher Prize Ukraine 2017.
Паул Пшенічка: «Вчитель більше не джерело знань, він має навчити вчитись»
Переможець Global Teacher Prize Ukraine 2017 Паул Пшенічка розповів про головні плюси і мінуси сучасної системи освіти України, проблеми нашої середньої школи та шляхи їх вирішення. А також про заміщення вчителів новітніми технологіями в майбутньому.
Must-read для викладачів та батьків від Паула Пшенічки
У рамках флешмобу #КнигоНУШ переможець Global Teacher Prize Ukraine Паул Пшенічка радить книги, що допоможуть зрозуміти, як сприймають світ діти. Спеціалізовану літературу пан Паул майже не читає, однак знає, які художні книжки варто прочитати вчителям.
Must-read для викладачів і батьків від Владислава Качура
Книги, що радить додати до бібліотеки НУШ фіналіст Global Teacher Prize Ukraine Владислав Качур. У добірці вчителя іноземної мови — книги англійською про розвиток емоційного інтелекту, критичне мислення та виховання в дітей прихильності до правильних ідеалів.
Must-read для викладачів та батьків від Тетяни Веркалець
Класний керівник з Полтави Тетяна Веркалець, яка перетворює бешкетників на відмінників, пояснює, чому варто читати книжки про лідерство, технології маніпулювання та сімейне виховання.
Must-read для викладачів та батьків від Вікторії Биркович
Вчителька початкових класів з Ужгорода Вікторія Биркович радить книги про співпрацю вчителів та батьків, про те, як любити дітей та запобігати конфліктам.
Must-read для викладачів, батьків і дітей від Наталі Гладких
Наталя Гладких, яка створила інклюзивний табір, радить художні книжки, що висвітлюють інвалідність, інакшість і те, як правильно поводитися і толерувати з такими дітьми.