У рамках флешмобу #КнигоНУШ ми поцікавилися в найкращого вчителя України — переможця Global Teacher Prize Ukraine Паула Пшенічки, які книги він радить для бібліотеки Нової української школи.Брайан Трейси
«Достижение максимума. 12 принципов»

book_5

Ця книга — не панацея, але в ній є багато розумних думок. Зокрема, вона описує, як розбудовувати власну особистість, і показує, що кожний наслідок у вашому житті має причину.


«Ваше життя — результат попереднього ходу ваших думок, і те, ким ви є зараз, — це, насправді, тільки ваша заслуга. Для того щоб змінити майбутнє, варто взяти під контроль хід своїх думок».


Що ж до дітей, то автор каже, що перш за все діти навчаються, копіюючи поведінку людей, які знаходяться поруч. Знаєте, як в анекдоті: «Малий підгледів у шпарину, чим займаються батьки, та каже: «І ці люди забороняють мені колупатися в носі?»

Герман Гессе
«Степовий вовк»

book_3

Незважаючи на те, що це роман, якщо продертися через перших 70-80 сторінок, можна зрозуміти, наскільки цінний час і як ми його гаємо.

Якщо вчасно прочитати цю книжку — мозок сам розкладе інформацію по поличках і людина краще розумітиме, як себе поводити.

Герман Гессе
«Душа дитини»

book_4

Я радив би прочитати цю книгу кожному, тому що саме в ній автор показує, як сприймають світ діти. Чим вони керуються, роблячи певні вчинки, і що відчувають у різні моменти.

Специфічну літературу я майже не читаю, бо одному вона підходить, а іншому ні. Особисто я більше підхопив із художньої.

Основне, що я засвоїв ще багато років тому: виховання дітей має бути особливим, слова не працюють — діє приклад!

Поділитися цією статтею
Автор: