LEGO, ЗНО з математики і організація випускного. Пропонуємо головні тексти про освіту за тиждень

6 індивідуальних ігор для 1 класу з набором LEGO «6 цеглинок»

Тетр тіней, свято для червоної цеглинки та розгадування зашифрованих слів — пропонуємо індивідуальні ігри для 1 класу з набором LEGO «6 цеглинок».


8 психотипів учнів: як їх зацікавити на уроці

Психологія допоможе знайти підхід до кожного: існує чимало класифікацій, які упорядковують знання про характери людей. Як краще зацікавити дитину залежно від її психотипу? Як дати на уроці кожному те, чого він потребує? Про це розповідає психоаналітик, дитячий психолог Олена Гридасова.


6 ігор для всього класу з набором LEGO «6 цеглинок»

Як навчитися основам логіки, критичного мислення та вмінню проявляти ініціативу разом із командними іграми в LEGO.


Фінал Ліги Чемпіонів у Києві: куди піти з дитиною, яка любить футбол

26 травня на столичному НСК «Олімпійський» відбудеться головна подія клубного футболу року. У фіналі Ліги Чемпіонів зіграють мадридський «Реал» та англійський «Ліверпуль». Окрім самого матчу у Києві пройде багато інших футбольних подій. Розповідаємо, куди можна піти з дитиною, яка є фанатом найпопулярнішого виду спорту.


Шість вправ для першокласників з LEGO, які заохочують до рухової активності

З наборами LEGO Play box, які будуть передані до українських шкіл, діти зможуть «підкачати» різні сфери розвитку: креативність, пізнавальне, соціальне та емоційне зростання. У цій підбірці – вправи для фізичного розвитку, які дають змогу дитині протягом уроку перебувати у русі.


#тижмати: 10 серіалів про те, як перемогти комплекси, пов’язані з батьківством

Недарма кажуть: «Я була ідеальною мамою. А потім у мене з’явилися діти». Не ідеальні, часом нелегкі, але неповторні миті материнства у чесному кіно подають без штампів і без рожевих окулярів. Пропонуємо до вашої уваги 10 чудових серіалів на цю тему.


Шість ігор з LEGO для першокласників на розвиток креативності

Що щвидше змінюється світ, то більше потрібні люди, які мислять нестандартно. Втім, навіть натхненням можно керувати. Креативність можна (і треба) розвивати змалечку, тож пропонуємо різноманітні вправи, які допоможуть в цьому.


Дев’ять порад: як підготуватись до ЗНО з математики

Головне тестування знань 11-класників з математики відбудеться 22 травня. Хорошого результату можна досягти, не тільки правильно розв’язуючи завдання, а й вміло розрахувавши час, за який вони виконуватимуться. Публікуємо 9 порад, які допоможуть у підготовці до ЗНО та підкажуть, як не розгубитись під час тестування.


Вісім ігор з LEGO для 1 класу на вирішення проблемних завдань

Учителі початкової школи готуються застосовувати LEGO у роботі. Тож різноманітні вправи зараз будуть у нагоді, а тим паче – ті, які розвивають критичне мислення, вміння вправлятися з проблемним завданням, оцінювати ризики та навіть розвивати власний стиль виконання завдань.


Як можна не банально організувати випускний вечір

Щороку одинадцятикласники, їхні батьки та вчителі вирішують одне питання: що робити з випускним? Зазвичай, все закінчується традиційною вечіркою в ресторані. Ми вирішили зібрати відомі випадки, коли школярі йшли іншим шляхом і змінювали звичний сценарії випускного вечора.

Поділитися цією статтею