У листопаді «Освіторія» вирішила допомогти вам розібратися у звичках сучасного покоління, поговорити про спосіб життя молоді, зокрема про знайомства в інтернеті, та розповісти про вивчення англійської вдома.

Скільки в дитини має бути іграшок

Дитяча кімната вже не вміщає всіх зайчиків, ведмедиків та тонни наборів конструктора? Або ж навпаки — ви хвилюєтеся, що в дитини замало необхідних розвивалок і м’яких друзів? Дитячий психолог розповідає, скільки ж насправді потрібно іграшок для дітей різного віку.


Покоління Z: Як зрозуміти сучасну молодь

«Діти інтернету», яким зараз від 13 до 23 років, входять до так званого покоління Z. Про їхні інтереси, сподівання й плани на майбутнє розповідає британська журналістка, дослідниця та освітня консультантка Хлоя Комбі.


Ваша дитина встановила Tinder. Що робити?

Tinder — мобільний додаток для знайомств, популярний серед молоді. Та спілкування в інтернеті може бути небезпечним. Розповідаємо, про що потрібно подбати, щоб дитина не потрапила в біду.


10 важливих запитань про грип цієї зими

Кожна епідемія грипу змушує батьків хвилюватися, якою ж має бути ефективна профілактика захворювання. Ми поспілкувалися з аспірантом кафедри дитячих інфекційних захворювань та дитячої імунології Національної медичної академії ім. Шупика, щоб розробити для вас план дій із запобігання грипу.


Англійська вдома: як навчати дитину та самому не пасти задніх

Вивчати англійську можна легко не лише на курсах чи під час занять із репетитором, а й самостійно вдома. «Освіторія» протестувала безкоштовні ресурси Британської Ради, які легко та весело навчать англійської ваших дітей.


Сергій Бабкін: Професія — Тато

Про те, які функції в сім’ї виконує батько, розповідає відомий артист Сергій Бабкін, тато 7-річної донечки Веселини та 12-річного сина Артура. Попри щільний графік Сергій знаходить час на спілкування з дітьми.

Поділитися цією статтею