Навіть наприкінці навчального року вчителі не припиняють міркувати, які оригінальні уроки провести. Освіторія пропонує добірку готових планів уроків, які не дадуть вашим учням знудитись.

Три уроки «просто неба» від Вікторії Биркович

Лісова педагогіка — це модно та ефективно. Навесні та на початку осені, у сонячні теплі дні навіть ті, хто не цікавляться цією методикою, раді були б провести уроки в парку, сквері чи лісі. Свіже повітря підвищує концентрацію уваги, а незвичний антураж сприяє кращому засвоєнню матеріалу. Три готові конспекти уроків на природі пропонує для колег фіналістка премії Global Teacher Prize Ukraine 2017, вчителька початкових класів з Ужгорода Вікторія Биркович.


Найбільший урок у світі: Як провести у своєму класі?

Кір і дифтерію можна намалювати, а назви інших інфекцій вивчити, граючи у «Бінго». ЮНІСЕФ і «Освіторія» спільно розробили план уроку про важливість щеплень. Тепер українські вчителі зможуть долучитися до ініціативи. Ви можете провести свій урок про важливість щеплень до Всесвітнього тижня імунізації та отримати сертифікат про участь у міжнародному проекті, заповнивши просту форму-звіт.


Як провести інтегрований урок про Чорнобильську трагедію

Як говорити про Чорнобильську аварію з учнями? Що являє собою Чорнобильська зона сьогодні й чому викликає такий інтерес? Як «олюднити» цю трагедію, пояснити доступно її масштаби та наслідки? Інтегрований урок може допомогти вирішити цю проблему.


Створюємо Урок мрії: майстер-клас від найкращих учителів України 

Як навчити дітей відрізняти мрії від бажань та мріяти нематеріально і широко? Про це розповідають найбільші мрійники серед вчителів — зірки премії Global Teacher Prize Ukraine 2017. За ініціативою «Освіторії», вчителі-новатори з різних куточків країни зібрались у Києві та підготували до 4 вересня особливий проект — Всеукраїнський урок мрії. Розповідаємо про створення заняття, яке покаже школярам значущість мрій та окреслить шлях їх досягнення.


Дорослі теми, підліткові проблеми — читаємо разом німецькі антиутопії 

У листопаді в хабі «Освіторії» відбувся майстер-клас із використання дидактичних матеріалів до сучасних німецьких антиутопій для підлітків. Ділимося ключовими тезами семінару та обіцяними матеріалами до уроків для завантаження.

Поділитися цією статтею