Що почитати на канікулах, як відповісти на запитання маленьких чомучок та слушні поради від викладачів зарубіжної літератури. Зібрали для вас наші найкращі матеріали, що допоможуть обрати хорошу книгу.

Сім книг, які допоможуть краще зрозуміти фізику

Що треба знати про будову атома, яка теорія є найпрекраснішою, чому лампочки горять? Ці книги доступно пояснять фізику кожному.


10 дитячих книг, у яких учитель — друг

Надсуворі або нудні наставники — не рідкість у дитячій літературі, адже автори намагаються заручитися підтримкою юного читача, який часто має шкільні проблеми. Однак ми зібрали книги різних часів, які допомагають дітям і викладачам повірити, що вчитель може бути союзником у пригодах.


8 нових книг, які школярам варто прочитати під час зимових канікул

Канікули — чудовий час, щоб відкривати щось нове. Ми підготували добірку дитячої літератури, яка нещодавно вийшла друком в українських видавництвах. Ці книги допоможуть школярам перемкнутися, відволіктися від буденності та набратися енергії для нового ривка вперед.


5 книг для чомучок

У маленьких чомучок завжди безліч запитань, які можуть збити з пантелику навіть дорослих. Відповісти на більшість «чому» допоможуть книги, які ми зібрали в цьому матеріалі.


7 книг, які допоможуть краще зрозуміти анатомію

Ми зібрали для вас книги, які проведуть для дитини захопливу екскурсію від голови до п’ят і допоможуть краще зрозуміти, як функціонує організм та з чого він складається.

30 книг, які вчителі літератури включили б до шкільної програми

Дискусії стосовно шкільної програми із зарубіжної літератури точаться щороку. Ми попросили вчителів «зарубіжки» назвати по десять книг, які, на їхню думку, слід обов’язково включити до шкільної програми.

8 найкращих книг про космос для дітей

Чи довго йти пішки до Місяця, чому народжуються зірки і як влаштований Всесвіт? Ми зібрали для вас книги, які допоможуть дитині полюбити астрономію.

Поділитися цією статтею
Автор: