Яким учителем був би Олег Винник

Найпопулярніший поп-співак України Олег Винник став викладачем кафедри шоу-бізнесу Київського національного університету культури і мистецтв. Ми послухали кілька десятків його пісень і на їхній основі спробували припустити, яким він буде викладачем.

Робота для нього — все

Як справжній професіонал, Олег Винник знає — без улюбленої роботи бути щасливим неможливо. Особливо, якщо в її основі — благородна мета. Але кожна мета потребує чіткого плану дій. Чи принаймні хорошого плану уроку. Щоб допомогти вчителям у цьому, ми підготували добірку корисних матеріалів для уроків.

Я міг би прожити на хлібі й воді,
В пустелі, чи в горах, віддавшись меті.
Без гаджетів, кави, комфорту, тепла,
Без брендових лахів, без кола і двора.
Але я не зміг би жити без тебе,
Скажи як, я зміг би жити без тебе?

Перевірятиме роботи учнів до самої ночі

Безсонні ночі — невіддільна частина життя багатьох учителів. Коли ти допізна перевіряєш роботи учнів чи надміру захопився розробкою нового уроку, що незчувся, як проминули години. Винник буде дивуватися сміливим та неординарним думкам учнів, їхнім мріям, про які вони пишуть у своїх творах, і готовий перевіряти їх всю ніч.

Смелые решения твоих очей и прикосновения шальных ночей.
Сложные мечтания, комок идей, вечные искания среди людей.
Долгие гуляния, не спим с луной, нежные шептания тебе одной.
Честные признания самим собой, тайные желания у нас с тобой.

Під час занять шкодуватиме, що час летить так швидко

Гордість, щастя, задоволення, смуток, розчарування, депресія — весь цей спектр емоцій переживають вчителі під час своєї роботи. Олег Винник не стане винятком:

Время — диктатор
Час родиться, час жить, любить, час умирать
Час веселиться, час рыдать
Час свои камни собирать.

Як полегшити ці страждання та ефективно організувати навчальний процес, можна прочитати в нашому матеріалі про ідеальний шкільний розклад.

Навчатиме дітей якісно, щоб у батьків було більше вільного часу

Іноді батькам доводиться щодня до ночі вчити з дітьми пройдені на уроках теми, тому що вони не зуміли все запам’ятати в школі. Після занять Олега Винника такого не буде. Для цього він розвиватиме необхідні навички вчителя майбутнього — глибоке знання предмета, вміння бути посередником, суспільні навички, зовнішній фокус та аналіз даних. Як і навіщо це робити — читайте за посиланням.

Він вмітиме влучно та якісно пояснювати навчальний матеріал, і в батьків буде більше вільного часу, щоб провести його з дітьми:

В думках про вас я виміряв дорогу,
Передавав вітання я дощем,
І сонце посилав до вашого порогу,
Щоб ви не знали безсонних ночей.

Поважатиме колег

В Україні більшість вчителів — це жінки. Олег Винник їх любить і ставиться з повагою, тому його колегам дуже пощастить, адже він завжди буде присвячувати їм теплі слова та допомагатиме.

Загадочна, умна, горда,
Не видел я тебя капризной.
С особой лёгкостью всегда
Решаешь все вопросы жизни.

Мріятиме про закордонну відпустку

Учителі, хоч і жаліються на низьку заробітну плату, але все одно мріють про відпустку. Бажано десь на березі океану, Олег Винник не стане винятком. До речі, як зекономити на відпустці можна прочитати за посиланням.

А про мрії українських вчителі, про які вони нам самі розповіли, читайте тут. Саме подорожі — найпопулярніша мрія педагогів.

Хочу на берег океана,
Хочу любви я без обмана,
Хочу веселия подольше,
Хочу я счастья, да побольше.

Поважатиме думку батьків

Хтось із педагогів може на прохання чи пропозиції батьків дитини сказати: «Я вчитель, я знаю краще». Але це точно не Олег Винник, він завжди буде до них прислухатися і вчитиме школярів слухати своїх батьків.

До того ж він слідкує за сучасними дослідженнями і трендами, і знає, чого саме бажають батьки. Це допомагає йому бути з ними на одній хвилі. Хоче знати і ви? Ось тут за посиланням можна ознайомитися з результатами тематичного глобального дослідження.

Мати каже правду… На те й вона — мати…
Матінку послухать — долю кращу мати…

Плакатиме під час випускного

Не лише діти звикають до школи, однокласників, вчителів під час свого навчання. Останні також зі сльозами на очах прощаються з випускниками. Вони встигли їх полюбити, тому так боляче їх відпускати. Олег Винник буде саме таким вчителем.

Він завжди використовував теорію StAGES, яка допомагає якісніше слідкувати, як зростають діти і що з цим робити. А для цього треба спробувати побачити світ очима дитини. Згідно з цією теорією, існує чотири рівні розвитку. Завдання батьків та вчителів — розуміти стадію, яку проходить дитина у своєму розвитку, і дати їй ті навички, які вона здатна опанувати. Детальніше про це можна прочитати за посиланням.

Я ищу света — ты торжествуешь! Я погибаю, как ты тоскуешь.
Грустно глаза опустив, от меня улетаешь.
Не покидай, мой Ангел! Мой добрый, умный Ангел меня!
Не дай свалится в пропасть, прости, прости за гордость!
Храни в ночи и среди дня!

Перейматиметься майбутнім випускників

Діти закінчують школу, вчитель вже не бачить їх щодня. Але це не значить, що йому байдуже, як склалася доля випускника. Тому Олег Винник буде завжди цікавитися, як там почуваються його колишні учні.

І якщо хтось з випускників не зможе вступити до університету з першого разу — він знатиме, як їм допомогти. Якщо хочете знати і ви — читайте цей текст.

Я хочу тільки знати,
Я хочу тільки знати —
Як ти там? Як ти там?
Як ти там?

Поділитися цією статтею