Незчулися — а вже новий навчальний рік на горизонті. Розповідаємо, як до нього підготуватися, щоб почати навчання у всеозброєнні. Маємо поради для найменших, для підлітків, студентів, батьків та викладачів.


Для дошкільнят та першачків


Як навчити тайм-менеджменту дошкільнят

Для школяра час — найважливіший ресурс, адже потрібно вчитися не спізнюватися на заняття, вчасно виконувати домашні завдання та розраховувати свої сили. Пропонуємо корисні поради, як змалечку вчити дітей тайм-менеджменту та допомогти першачку, у якого із цим досі є певні складнощі.


Як розмовляти про гроші з дітьми

Смаколики в їдальні чи ігри в газетному кіоску — дитина неодмінно захоче навчитися самостійно купувати цікаві для неї речі. От тільки варто пояснити, як саме розпоряджатися кишеньковими грошима.


Як пережити батьківські збори: поради конфліктолога

Ось і почався найстресовіший період для багатьох батьків — тепер доведеться ходити на батьківські збори — найжахливіший апокаліпсис у світі, коли татусі й матусі стикаються в битві за відстоювання прав власної дитини… Хочете, щоб цей захід перетворився на більш спокійний і мирний? Дізнавайтеся як.


Для підлітків


Як зробити творчий безлад підлітка керованим

«Новий навчальний рік, а в нього в кімнаті знову не можна знайти, де який підручник чи зошит, а про те, щоб знайти ручку — годі й казати» — скільки разів ви так думали про свого підлітка? Так, креативний безлад — це нормально, але варто навчитися робити його більш упорядкованим.


Для вчителів


Як вчителю психологічно підготуватися до НУШ

Вдихніть. Видихніть. Так, знову до школи. Так, тепер все трохи інакше. Але все буде добре — ми за вас уболіваємо. Прочитайте цей матеріал і заспокойтеся.


Типові фрази вчителів, яких вам треба позбутися

Для початку варто позбутися деяких фраз, якими «грішать» багато викладачів. Дзвоник — не лише для вас, та й голову учні вдома не забували. Облишмо застарілі шаблони, обіцяєте?


Як організувати навчальний рік у початковій школі без стресу

Стрес учня створює стрес і для вчителя. Тому допоможіть одне одному почати цей навчальний рік спокійно і без паніки.


Студентам (і їхнім батькам)


8 порад батькам першокурсників від батьків випускників

Відпускати дитину в доросле життя може бути страшно. Але не бійтеся. Ваша підтримка потрібна першокурснику зараз як ніколи. А вас підтримаємо ми — важливими порадами.


Для всіх-всіх-всіх


Як навчити дітей ставити цілі та досягати їх?

Новий навчальний рік — нові цілі. Варто визначити, чого хочеш навчитися, як цього досягти і що потім робити з цими знаннями.


Як прокинутися самому та підняти дитину

Найважче у навчанні — рано прокидатися. Пропонуємо поради раннього підйому від справжнього експерта у цій справі.


Головні тренди в освіті — 2018: до чого готуватися вчителям та учням

Насправді в освіті останнім часом відбулося багато нового і цікавого. Про основні тренди в цьому напрямку розповіла голова громадської спілки «Освіторія», ініціатор Global Teacher Prize Ukraine Зоя Литвин.

Поділитися цією статтею