Ми зібрали 10 найкорисніших наших матеріалів для вчителів за листопад і сподіваємося, вони вас надихнуть.

Емоційне вигорання вчителів: як йому протистояти

Цінні практичні поради від психолога Світлани Ройз про те, де вчителям брати ресурси для відновлення та самонаповнення.

Синє волосся, сережка в носі: як учителям реагувати на нестандартну зовнішність учнів

Як реагувати на експерименти школярів із зовнішністю? Чи можна «жахливо вдягненого» учня відправити перевдягатись додому? Відповідає Ігор Хворостяний, керівник старшої школи в Новопечерській школі.

Інклюзія не може бути однаковою для всіх: досвід Ізраїлю

Досвіду інклюзії в Ізраїлі — понад 30 років. Найкращі фахівці поділилися з українськими колегами, за яких підходів система освіти стає найбільш дружньою до дітей з особливими освітніми потребами.

Як вчителю створити персональний бренд: покрокова інструкція

Розсекречуємо формулу особистого бренду та розповідаємо, як вчителям збудувати його з нуля.

Успіх у 2050 році: чого навчати дітей?

Які зміни чекають на нас уже незабаром і як до них пристосуватися? Про це — новий інтелектуальний бестселер ізраїльського професора Ювала Ноя Харарі «21 урок для 21 століття»

Як говорити з дітьми про Голодомор

Розповідати правду, але уникати моторошних подробиць радить упорядниця збірки творів про Голодомор для дітей 6–12 років «Зернятко надії» Людмила Юрченко.

Як навчати ефективно: поради від тренерів «Креативного Кампусу»

Записуйте свої лекції на диктофон, відчувайте потреби учнів та не припиняйте вчитися — радять тренери «Креативного Кампусу». «Викладачам треба пам’ятати про те, що ми всі народжуємося креативними. Тому питання полягає не в тому, чи можемо ми бути креативними, а в тому, чи хочемо», — розповідає Наталія Іванова, доцентка кафедри економічної теорії Києво-Могилянської Академії та авторка курсу «Креативне мислення».

10 лекцій про найвидатніших поетів світу від Мистецького арсеналу

Представляємо всі відео курсу «Національні поети» для вчителів. «Національні поети» — курс зі світової літератури для вчителів середньої школи від Літературної лабораторії та Відділу освітніх програм Мистецького арсеналу. Найкращі українські науковці поділилися знаннями і досвідом з педагогами. Від розмови про Данте — через Ґете, Байрона, Бернса, Пушкіна, Шевченка, Бодлера, Вітмена, Дікінсон — і аж до підсумкової лекції про Шекспіра.

Як поєднати мову і математику: 8 ідей для інтегрованих уроків

Пропонуємо кілька завдань для інтегрованих уроків математики й української мови від вчительки Діани Мельникової.

Покоління Z: Як зрозуміти сучасну молодь

Чим відрізняється нове покоління та які небезпеки на нього чекають? Лекцію «Знайомство з поколінням Z: хто вони та чим відрізняються від попередніх поколінь?» нещодавно прочитала в Києві британська журналістка, дослідниця та освітня консультантка Хлоя Комбі. Ми записали найцікавіші моменти її виступу.

Поділитися цією статтею
Автор: