Розв’язуємо конфлікти, виховуємо толерантність та вчимо критично мислити. Зібрали для вас головні тексти про освіту за тиждень.


12 ідей для розвитку критичного мислення на уроках

giphy-8

В епоху екранів і мислення картинками ми пасивно споживаємо не завжди потрібну інформацію. Як у цих умовах навчити дітей критично мислити? Як виявилося, просто: для цього потрібно лише скористатися машиною часу, навчитися одягати скафандр і….

Читати далі >>>


як

Хто саме з батьків приходить на збори? Чи обговорюють, скільки грошей треба зібрати на ремонт? В якій країні на зборах бувають присутні й діти? Батьки з різних країн розповіли про свій досвід.

Читати далі >>>


Як вчителю додати до своїх уроків «Філософію для дітей»

cover_sokrat

Підхід «Філософія для дітей» застосовується в понад 80 країнах світу. Чому він настільки популярний, як він допомагає суспільству та до чого тут взагалі філософія — зібрали для вас головні факти з тренінгу почесного професора Гьонсанського національного університету Джінван Парка та української експертки, кандидатки філософських наук Юлії Кравченко.

Читати далі >>>


як6

Семикласники альтернативних шкіл розповіли про свій досвід навчання під час вебінару в «БеркоШко», який відбувся цими днями. Розповідаємо про найцікавіше — оцінки, домашні завдання та навички самоорганізації.

Читати далі >>>


Як виховують толерантність до ЛГБТ у різних країнах

back_lgbt_1-1

Адекватне сприйняття меншин має виховуватися змалечку. Однак не всі країни вирішують це питання однаково. У деяких від уроків терпимості можна відмовитися, а в інших у 2018 році має відбутися набір у першу школу для ЛГБТ-підлітків, яку відкриють у….

Читати далі >>>


як7

Невже інтернати перетворяться на Хоґвартс? Цілком можливо, адже їх реформуванням відтепер опікуватиметься Джоан Роулінг, а отже без магії тут точно не обійтися.

Читати далі >>>


Як пережити батьківські збори: поради конфліктолога

cover_conflict

Вас привселюдно звинувачують у неналежному вихованні дитини? Розповідають, що вона посварилася з іншими чи проявляє агресію? Ви не хочете здавати гроші у «благодійний фонд»? Як пережити надзвичайно конфліктну для всіх батьків подію, розповість конфліктолог Ірина Тарасова.

Читати далі >>>


як8

Найкращий вчитель України радить лише перевірені часом книги та розповідає, яку з них потрібно у своєму житті вчасно прочитати, щоб краще зрозуміти себе та інших.

Читати далі >>>

Поділитися цією статтею