Вступ до вишу, вчительський етикет та креативний освітній простір. Зібрали для вас головні тексти про освіту за тиждень.
Троє вчителів — про вдалі та невдалі завдання ЗНО з української мови і літератури
Ось і відбулося ЗНО, абітурієнти дізналися свої бали. Цього року завдання тесту з української мови і літератури, на думку вчителів, кращі, ніж у попередні роки. Ми попросили трьох спеціалістів оцінити, чи так це насправді.
Як вчителю поводитись у соцмережах за правилами етикету
Чи може вчитель публікувати світлини в купальнику з відпустки? Це нормально, коли учні та вчителі спілкуються в соцмережах? Педагог має право на різкі висловлювання в особистому блогу? Де межа етики та коректності, розповідає спеціаліст з етикету Анна Чаплигіна.
Вступна кампанія — 2018: зашифровані прізвища абітурієнтів та інші правила
Цьогоріч вступна кампанія триватиме з 2 до 26 липня. Розповідаємо, що змінилося порівняно з попередніми роками та відповідаємо на запитання про ключові правила.
Електронний кабінет вступника: 7 лайфхаків для вдалої реєстрації
ЄДЕБО. Уже навіть сама назва може лякати і викликати безліч запитань. Розповідаємо, як вступнику до вишу не розгубитися і правильно заповнити необхідну інформацію про себе.
П’ять ігор для дошкільнят з різними типами сприйняття
Діти по-різному сприймають світ: хтось охочіше спостерігає і придивляється до нього, комусь більш до вподоби звуки, а дехто не може, щоб не торкнутися до якоїсь речі. Пропонуємо ігри, під час яких усі будуть активно залучені в процес.
Як креативність сприяє успіху людини та країни
Дізнавалися думку експертів про те, як створювати креативне середовище, щоб уникнути професійного вигорання вчителів і стимулювати мотивацію учнів.