Вступна кампанія триває з 2 до 26 липня. Розповідаємо про її ключові правила та нововведення, створюємо електронний кабінет за покроковою інструкцією, готуємося до творчих заліків і сміємося зі шкідливих порад.

Творчі конкурси: корисна шпаргалка для вступника

У МОН пояснюють, як не сплутати творчий конкурс і творчий залік, розповідають, з яких напрямків цьогоріч проводитимуть творчі конкурси, чи можна подавати апеляцію та претендувати на перескладання. Бонус — шпаргалка для вступника, яка не дасть забути про важливі деталі випробування.


Вступна кампанія — 2018: зашифровані прізвища абітурієнтів та інші правила

Чому зменшилася кількість заяв, які можна подати цього року на бюджет? Чи можна скористатися під час вступу сертифікатами ЗНО 2016 або 2017 року? Що таке конкурсний бал і як його обчислюють? Хто має право на сільський коефіцієнт? Хто має пільгові умови для вступу? Коли відбудуться творчі конкурси та іспити?


Електронний кабінет вступника: 7 лайфхаків для вдалої реєстрації

Минулого року вступники часто скаржилися на проблеми з реєстрацією електронного кабінету. Щоб його створення не зайняло багато часу, разом з директором Державного підприємства «Інфоресурс» Оксаною Бєлік розписали покрокову інструкцію. Розповідаємо також про типові помилки під час реєстрації електронних кабінетів — уникайте їх, і все вдасться!


Шкідливі поради: що робити батькам для успішного вступу дитини

Самі оберіть спеціальність для чада, поїдьте разом з дитиною подавати документи в університет і почніть сварку в черзі, познайомтеся з керівництвом факультету. Шкідливі поради, над якими варто посміятись і спробувати в реальному житті зробити все навпаки.

Поділитися цією статтею