Шкільні психологи, професійний спорт та нові рекорди найкращих вчителів України. Зібрали для вас головне про освіту за тиждень

Все, що треба знати про тестування PISA-2018 в Україні

cover_pisa

Цього року Україна вперше візьме участь у Програмі міжнародного оцінювання учнів (PISA). Розповідаємо, чому це важливо та як підготувати учнів до складання цього незвичного для наших реалій тестування.


Як школам адаптувати учнів до нових вимог ринку праці

cover_ukr

Дослідження свідчать: щоб знайти хорошу роботу, більше не достатньо мати лише знання та спеціальні навички. Поліпшити кар’єрні перспективи дитини можна лише завдяки вихованню в неї…


Що не так із психологічними службами в українських школах

psychologist

В Україні 14,7 тисяч психологів у системі освіти, але їхня роль та місія багатьом здається загадковою. Чому такі важливі послуги залишаються без належної уваги та як зробити так, щоб учні не боялися запитувати поради в спеціаліста, розповідають самі шкільні психологи.


Чи варто віддавати дитину в професійний спорт: поради олімпійців

cover_og

Здавалося б, спорт — надзвичайно корисний для дитини, і якщо вона хоче займатися ним професійно, то таке бажання варто підтримувати. Однак, тут теж є свої плюси і мінуси, про які розкажуть призери літньої Олімпіади Жан Беленюк та Ганна Різатдінова.


Future Perfect: Як у Міжнародній Інноваційній школі оцінки ставлять не вчителі, а учні

cover_hn

У рубриці Future Perfect ми розповідаємо про найпрогресивніші школи в Україні та за кордоном. Цього разу «Освіторія» завітала до Міжнародної Інноваційної школи проекту Happy Nest. Фінсько-канадські методики, інтегрована система навчання і увага до тактильності — ось далеко не повний перелік переваг цього закладу.


Чому зростає кількість самогубств серед дітей

cover_suicide

В Україні кількість дитячих суїцидів стала в 30 разів більшою за останні 30 років. Розповідаємо, що штовхає дітей на такий відчайдушний крок і як цю проблему вирішити.


3 гри для виховання толерантності в молодшій школі

pickachu

Толерантності можна легко навчити навіть найменших. Пропонуємо цікаві ігри, які допоможуть дітям краще зрозуміти інших і ставитися один до одного з повагою та розумінням.


Global Teacher Prize Ukraine: що нового в житті та роботі найкращих вчителів країни

gtp

Перемога в конкурсі на звання найкращого вчителя України — ще не час розслаблятися. Тому фіналісти проекту прагнуть до нових зрушень та професійних відкриттів. Ми скористалися нагодою та поставили ТОП-5 фіналістів два запитання…


Де шукати сценарії шкільних заходів до 8 Березня

cover_8marta

У якому обсязі та форматі відзначати Міжнародний жіночий день, кожна школа вирішує індивідуально. Класна година, концерт, а може — вікторина англійською мовою чи майстер-клас з виготовлення подарунків своїми руками? Зібрали ресурси, де можна знайти цікаві святкові ідеї.

Поділитися цією статтею