Заборона смартфонів у школах, книжкові плани на канікули та навчання за кордоном. Зібрали для вас головне про освіту (і не тільки) за тиждень.

w1

Даруйте тепло не лише рідним і близьким, а й тим, кому його так не вистачає. Не обмежуйтеся нашим списком благодійних організацій — допомоги потребують набагато більше дітей, ніж може здатися на перший погляд.

Читати далі >>>


8 нових книг, які школярам варто прочитати під час зимових канікул

8_books

Канікули — чудовий час, щоб відкривати щось нове. Підготували для вас добірку дитячої літератури, яка нещодавно вийшла друком в українських видавництвах. Ці книги допоможуть школярам перемкнутися, відволіктися від буденності та набратися енергії для нового ривка вперед.

Читати далі >>>


Що дарують дітям на Новий рік та Різдво в школах за кордоном

cover_presents

Чому інколи солодких подарунків у Фінляндії не отримує жоден учень у класі лише через одного зі своїх однокласників? Де популярно дарувати сертифікати? І в яку ціну батькам за кордоном обходиться різдвяний ярмарок? Розповідаємо найцікавіше.

Читати далі >>>


Як українському школяру вступити до закордонного університету

cover_school

Яку країну обрати, скільки це коштує та результати яких екзаменів вимагають під час вступу — усе, що потрібно знати для омріяного навчання за кордоном.

Читати далі >>>


Заборона телефонів у школах: аргументи прибічників та критиків

cover_phonetabu

Чому у Франції забороняють смартфони та що про це думають в інших країнах: зважуємо всі «за» і «проти» такого кардинального рішення.

Читати далі >>>


Хлопці мінус дівчата: навіщо в естонській школі практикують роздільне навчання

cover_boy_girl

У Колегіумі Старого Таллінна дівчата і хлопці навчаються окремо. Їх навіть мотивують до навчання по-різному. А все тому, що…

Читати далі >>>


Як говорити з дитиною про Діда Мороза: 6 порад від психолога

cover_santa

Дитина може подумати, що Дід Мороз — це суцільний обман, а новорічні дива — просто казка. Здавалося б, впевненість у цьому є важливим етапом дорослішання. Та для дитини несвоєчасне викриття цих фактів може стати справжнім потрясінням. Розповідаємо, як уникнути неприємних несподіванок.

Читати далі >>>

Поділитися цією статтею