У передсвяткових клопотах не забудьте про подарунки не тільки рідним, а й тим, для кого ваша добра справа може стати справжнім дивом. Організацій, які займаються благодійністю, багато, не обов’язково зупинятися на нашому спискові. Однак він допоможе зорієнтуватися, як і кому можна допомогти.

«Дарунки на здоров’я» та «Коробка хоробрості»

a329470512356c93a470120b53a5271b

Хто здійснює проект? Фонд «Таблеточки»

Для важкохворих дітей найкращою допомогою стануть ліки. Адже саме їх не вистачає після свят, у січні та лютому, коли увага до благодійності традиційно вщухає.

Фонд «Таблеточки» пропонує допомогти врятувати життя одному з понад 300 діток, якими опікується організація. Цей проект отримав назву «Дарунки на здоров’я». За посиланням можна переглянути, кому купуватимуть ліки перед Новим роком. У коментарях до платежу ви можете залишати для дітей побажання: їх перенесуть на листівку і надішлють від вашого імені.

А ще можна додати свій подарунок у «Коробку хоробрості». Під час лікування дітки проходять багато болючих процедур. Щоб підтримати їх і нагородити за мужність і терпіння, малюків тішать невеличкими іграшками, які можна обрати зі спеціальної коробки.

Усі речі мають бути новими. Доречними будуть маленькі металеві машинки або заводні іграшки, маленькі ляльки в одязі, магнітні іграшки та брелоки: діти зазвичай вішають їх на крапельниці. А також прикраси для дівчаток — буси або браслети без гострих частин. Невеликі набори для творчості, наліпки, кубики.

«100 000 нових книжок — дітям»

100

Хто здійснює проект? «Фундація Дарини Жолдак», «Нова пошта» і «Книголав»

Допоможіть поповнити дитячі бібліотеки по всій країні новими україномовними книгами. Мета організаторів — зібрати кошти на 100 тисяч книг та зацікавити читанням якомога більше дітей.

Зробити добру справу можна, придбавши акційну наліпку в мережі відділень «Нова пошта». Вартість однієї наліпки — 5 грн. На сьогодні зібрано вже 71 267 книжок. Це зробили 48 900 людей у 65 населених пунктах України.А щоб бажаючих допомогти стало ще більше, розкажіть у соцмережах про свою улюблену дитячу книжку, додавши хештеги #новікнижкидітям #книгадитинства

«Шалена допомога»

shalena_dopomoga

Хто здійснює проект? Фонд «Запорука»

Благодійність може бути драйвовою. Щоб переконатися в цьому, приєднуйтеся до спеціальної акції «Шалена допомога» від БФ «Запорука». Вона спрямована на підтримку єдиного в Україні центру, де онкохворі діти живуть разом із сім’ями, завдяки чому швидше одужують.

Гроші допомагають збирати відомі українці, які готові здійснювати заради дітей різноманітні божевільні вчинки. Серед лотів, на які можна перерахувати кошти, наприклад, Позитив з групи «Время и Стекло», що зробить воскову депіляцію лівої ноги. Чи співачка Аня Завальска, яка зробить тату з Іво Бобулом на всю спину. А засновниця оргкомітету UFW Ірина Данилевська прийде на світський захід у костюмі відьми з мітлою і в перуці. Усе це, звісно, не тільки щоб розвеселити діток, а й допомогти коштами на лікування тим сім’ям, що не справляються самотужки.

«Новорічні подарунки дітям у зону АТО»

f2108c4212b105788910f65cde331bbce73b132a_sm

Хто здійснює проект? Фонд «Територія добра»

Серед бажань, які українці будуть загадувати в новорічну ніч, звісно ж — мир у всій країні. І якщо зробити це нам не під силу, то можна хоча б трохи потішити дітей, які живуть у «сірих» та прифронтових зонах.Фонд «Територія добра» збирає кошти на корисні та смачні новорічні подарунки, які передасть 131 дитині із села Новототошківка, 77 дітям із села Кримське, 63 малюкам із села Світличне та 122 дітям із села Треізбенка.

«Перша професія»

Хто здійснює проект? Фонд «Клуб добродіїв» та ГС «Освіторія»

«Клуб Добродіїв» пропагує ідею проти жалості, адже дітям-сиротам потрібні знання, навички і можливості, а не співчуття і цукерки. Саме тому фонд організував збір коштів на проект «Перша професія» від ГС «Освіторія». У рамках ініціативи «Освіторії» вихованці дитячих будинків вчаться шити, ремонтувати взуття, опановують перукарську майстерність та візаж.

Щоб зібрати кошти на такі гуртки для дітей, можна скористатися цими реквізитами. Усі гроші підуть на матеріали та інвентар. Фонд планує зібрати на це 50 тис. грн.

Поділитися цією статтею
Автор: