Хто такі сучасні діти і як їх зрозуміти? Пропонуємо вам добірку найкращих матеріалів «Освіторії» з цієї теми.

Покоління Z: Як зрозуміти сучасну молодь

Лекцію «Знайомство з поколінням Z: хто вони та чим відрізняються від попередніх поколінь?» прочитала в Києві британська журналістка, дослідниця та освітня консультантка Хлоя Комбі. Ми записали найцікавіші моменти її виступу.


Ваша дитина встановила Tinder. Що робити?

Онлайн-знайомства стають невіддільною частиною нашого життя. Підлітки також шукають свою любов за допомогою додатків для знайомств. Найпопулярніший серед них — Tinder. Розповідаємо, що треба знати вашій дитині перед тим, як встановити цей додаток (а вона це точно зробить), і як вберегти її від небезпеки.


Що робити вчителям, щоб бути в тренді

Кожне молоде покоління — нове й унікальне. Молодь завжди різна. Колись модно було слухати панк, зараз — реп. Широкі штани поступилися вузьким. Дорослі часто схильні залишатися у своїх смаках такими, якими були в юності. Але вчителі не можуть собі такого дозволити, адже мусять бути в курсі трендів. Сьогодні пропонуємо вам інструкцію, яка допоможе трішки оновитися і завоювати ще більший авторитет серед учнів.


Сім пісень, які варто поставити на шкільній лінійці

Ми попросили засновника і головного редактора видання про українську музику LiRoom Олексія Бондаренка скласти список пісень, які варто вмикати під час першого дзвоника.


Типові фрази вчителів, яких вам треба позбутися

Здається, деякі вчительські фрази передаються з покоління в покоління і можуть жити вічно. Ми вирішили зібрати кілька таких висловів і пояснити, чому від них варто відмовитися в Новій українській школі.

Поділитися цією статтею