Як підлітки бачать світ і чому дорослі так часто не в захваті від цього? Чи правильно ви розумієте ключові меседжі та просто модні словечка нових поколінь? Чи правда, що молодь від 14 до 23 років не любить спілкуватися наживо, неуважна й нетерпляча? Зібрали в нашому гайді найцікавіші статті, які допоможуть зрозуміти тонкощі теорії поколінь і стати ближчими до дитини-«зета» або «альфи».

Зумер, краш, стенити: що насправді означають модні підліткові словечка?

Кожне покоління спілкується своєю мовою — і кожне старше покоління завжди їй дивується. Діти біжать за трендами й привносять щось нове у світобачення родини, а батьки намагаються зрозуміти, що ж таке криндж, хайп чи стенити. Прочитайте наш матеріал, і вам не доведеться більше гуглити дивні словечка!


Як навчати й мотивувати незалежних представників Z і Альфа? Методи фіналістів Global Teacher Prize Ukraine

Учнівська молодь 21-го століття — незалежна, бунтарська та смілива. Ці діти виросли під наглядом сенсорних екранів і не так болісно приймають виклик онлайн-освіти, як їхні наставники та вчителі. І ось логічне запитання — як їх навчати та мотивувати? Які методики, секрети та лайфхаки допоможуть вчителю знайти до них ключ? Розповідають зірки Global Teacher Prize Ukraine


Покоління Z і Альфа: як навчати та виховувати «дітей смартфонів»

На арену виходить ще одне покоління — Альфа. Це діти, народжені після 2010 року. Цікаво, чим живуть нові покоління та які в них цінності? Які розваги вони обирають, як формують нову інтернет-культуру та як дорослим реагувати на їхні експерименти зі стилем? Усі цікавинки про людей, які творитимуть майбутнє, — у статті.


Секстинг і кібербулінг: Як діти і підлітки взаємодіють зі світом онлайн

Сьогодні кожна друга людина на планеті має доступ до інтернету та сторінку в соціальних мережах. А в Україні 92% дітей у віці до 12 років є постійними інтернет-користувачами, з них 28% почали користуватися мережею до 4 років. Онлайн-простір формує світогляд, допомагає навчатися, впливає на родинні почуття, дружбу, перші романтичні, а часто навіть сексуальні стосунки сучасних хлопців і дівчат.


Що доводить до сказу покоління 20-річних і яке в них ставлення до любові та сексу

До вашої уваги одне з найбільших в Україні досліджень серед студентської молоді в Україні. Опитали молодих людей у вищих і середніх навчальних закладах різних міст. Намагались у процесі максимально зануритись у повсякденне життя цільової аудиторії та спілкувалися на дозвіллі з хлопцями й дівчатами, щоб зрозуміти особливості їхнього лайфстайлу. Ба навіть ходили з ними на навчання, дивилися фільми та слухали музику, яку ті рекомендують. І навіть стали гостями в їхніх чатах у месенджерах та соцмережах!

Поділитися цією статтею