Ви вже звикли до формулювань про міленіалів і зумерів. Але зараз на арену виходить ще одне покоління — Альфа. Це діти, народжені після 2010 року. Цікаво, чим живуть нові покоління та які в них цінності? Які розваги вони обирають, як формують нову інтернет-культуру та як дорослим реагувати на їхні експерименти зі стилем? Усі цікавинки про людей, які творитимуть майбутнє, — у нашому гайді. 

«Діти смартфонів»: яким зростатиме покоління Альфа

Вже за кілька років, якщо вірити теорії поколінь, до школи підуть зовсім інші діти. «Цифрове» покоління замінять ті, кого називають «дітьми смартфонів», Google babies, поколінням «дзен» та «альфами». Кризовий психолог і трансформаційний тренер Олена Любченко розповідає, якими вони будуть.


Що доводить до сказу покоління 20-річних і яке в них ставлення до любові та сексу

Чи збігаються ваші базові цінності з інтересами та цінностями сучасної молоді? Можете перевірити, прочитавши наш матеріал. Розповідаємо, кого готова наслідувати українська молодь, що її найбільше дратує та доводить до сказу. А ще поділимось, чому ніхто з 20-річних не мріє про весілля та шлюб, а дітей збираються заводити тільки після 30 років.


Як хакнути код покоління Z

Нетерплячі, неуважні, зацифровані — так часто описують покоління Z — людей, що народилися у 1985–2003 роках. А ще кажуть, що вони не вміють спілкуватися наживо і ніколи не розлучаються зі смартфоном. Що із цього правда, а що — міф? Як мають змінитися роботодавці, щоб захантити собі найталановитіших зумерів? Розповідає Ітай Пінкас, 18-річний розробник мобільних додатків, підприємець і відомий TED-спікер.


Як говорити з підлітками про їхню зовнішність і стиль?

Підліток повертається додому з волоссям, пофарбованим у зелений, каже, що збирається зробити пірсинг на обличчі або тату. І що в такій ситуації робити дорослим? Або ось іще: донька-підліток приходить додому засмучена, бо подруга сказала, що вона надто товста чи надто худа. Сімейний психолог дає покрокові практичні поради, як батькам реагувати на експерименти підлітка зі стилем та які фрази вам слід назавжди забути.


Розгадати підлітка: 3 тренди, що пояснять вам вашу доньку-тінейджерку

Помічаєте, як ваша донька-підліток купує речі певного кольору, носить на руці різнокольорові резинки і складає списки трендових аксесуарів? Що ж, імовірно, вона приєдналася до однієї з популярних субкультур і тепер визначає себе як VSCO girl, e-girl чи може soft-girl. Розповідаємо про три найпопулярніші підліткові тренди, щоб ви розрізняли представників покоління Z серед різних субкультур.

Поділитися цією статтею