Освіта в Ізраїлі та Японії і нові методи списування. Зібрали для вас найголовніше про освіту за тиждень.

Які сучасні технології допомагають учням списувати

Ризик того, що учні списують, збільшується разом із розвитком сучасних технологій. І ми навіть не здогадувалися, що існує, наприклад…


Навчання по-японськи: це Кумон, baby

Магічна сила лінощів, 3D-лабіринти та мистецтво орігамі — ось частина рецепту японської методики навчання для кращого розвитку дитини. Вчителька, яка практикує Кумон на заняттях, розповідає про особливості цієї методики.


Професії майбутнього: ТОП-7 напрямків, що будуть популярними до 2020 року

Хочете допомогти дитині визначитися з майбутньою професією? Розповідаємо, які спеціальності будуть найбільш затребуваними, щоб ви разом могли зробити правильний вибір.


Чому так багато вчителів викладають не «свій» предмет

Багатьом знайома ситуація, коли вчитель математики викладає ще й інформатику. Або хімію й біологію веде один педагог, а трудове навчання тимчасово, лише на півроку, проводить фізкультурник. Дізнавалися про масштаби такої ситуації.


Навіщо школярам волонтерство?

Досвідчені школярі-волонтери розповідають, що корисного вони почерпнули для себе від власної волонтерської діяльності та чому всім дітям варто спробувати допомагати суспільству.


Як в ізраїльських школах розвивають креативність та мотивацію

В Ізраїлі діє так звана демократична система навчання. Про її принципи розповідає Омер Закай — представник організації Education Cities, що створила по всьому світу понад 2 тис. приватних шкіл з кардинально новими методиками навчання.

Поділитися цією статтею