Змішане навчання, бізнес-проекти і соціальні конкурси. Пропонуємо найцікавіші можливості серпня для освітян.

Зареєструватися для участі в конкурсі на проведення регіональних освітніх конференцій EdCamp in a Box 4.0

Дедлайн:
10 вересня 2018


EdCamp пропонує стати організатором регіональної освітньої конференції в обмін на необхідну підтримку. Варто лише розписати, які потрібні матеріально-технічні ресурси, та чітко уявляти програму майбутньої події.


Взяти участь у конкурсі соціальних проектів Social Project Awards

Дедлайн: 29 серпня 2018


Можливо, у вас є цікавий соціальний проект у сфері освіти, і ви хотіли б, щоб про нього знали всі? Тоді подавайте номінацію на премію. Ви також можете виграти 20 тис. грн.


Пройти безкоштовну бізнес-школу в Харкові «Створення інноваційно-навчального простору для молоді Харкова та ВПО»

Дедлайн:
10 серпня 2018


За підтримки Посольства Франції в Україні в Карітасі Харкова стартує новий проект — безкоштовна бізнес-школа для місцевих мешканців та ВПО від 18 до 35 років. Володарю найцікавішого бізнес-проекту (до речі, чому б не зробити його освітнім :)) буде надано грант на відкриття або продовження бізнесу в розмірі 1 тис. євро за рішенням конкурсної комісії.


Пройти конкурс з відбору шкіл Одеської, Херсонської та Миколаївської областей з метою навчання школярів та вчителів шкільної медіації та прав людини

Дедлайн:
15 серпня 2018


Громадська організація «Офіс Регіонального Розвитку» у партнерстві з ChildFund Deutschland у рамках проекту «Шкільна медіація та діалог: стратегії для молодого покоління миротворців в Україні» оголошують конкурс з відбору шкіл Одеської, Херсонської та Миколаївської областей з метою навчання школярів та вчителів шкільної медіації та прав людини.


Міжнародне стажування для освітян і науковців, яке реалізує Східно-Європейський Інститут Психології (Україна-Франція)

Контактна адреса:

psytoday@ukr.net


Програма передбачає міжнародний проект «ТРЕНІНГ-МЕНТОРІНГ-ТЬЮТОРІНГ-КОУЧИНГ для сучасного викладача» і прослуховування та опрацювання навчально-демонстраційних курсів від провідних польських, німецьких та українських фахівців за напрямком «Інноваційні методи викладання: новітнє в європейській освітній практиці».


Пройти курс з основ змішаного навчання

Є безкоштовний варіант і платний з отриманням сертифіката


Англомовний курс з основ змішаного навчання (blended learning) з підтримкою російських субтитрів. Матеріалу — на 6 тижнів самостійного опрацювання.

Поділитися цією статтею