Ігрові майданчики світу, Книжковий Арсенал і табори. Зібрали для вас головні тексти про освіту за тиждень.

Що подарувати вчителю замість квітів на останньому дзвонику

Подарунок вчителю — символ вдячності. Але замість звичних солодощів та квіткових композицій краще обрати для улюблених педагогів щось нетривіальне та насправді корисне. Генерємо ідеї разом.


Чотири історії вчителів, які роками використовують LEGO на уроках

Перші класи цьогоріч безкоштовно отримають набори LEGO та регулярно займатимуться з ними. Поговорили з чотирма педагогами, які вже давно використовують ці конструктори на уроках, і розпитали, у чому сенс LEGO для освіти та як він допомагає дітям вчитися.


Вісім дивовижних дитячих таборів у світі

Випробувати себе в умовах невагомості, засвоїти світські манери чи… стрибнути з десятиметрової вишки. Подаруйте дитині незабутні літні канікули в незвичайних таборах.


Три гри на розвиток соціального інтелекту в старшокласників

Клас — як маленьке суспільство, де кожна дитина шукає своє місце. У старшокласників командні ролі зазвичай вже розподілені, але не завжди вони влаштовують підлітків. Тож як підштовхнути учнів до обговорення та наочно продемонструвати, що навіть якщо ми різні, то можемо віднайти те, що згуртовує? Три гри для старшої школи стануть у пригоді.


Сім дивовижних ігрових майданчиків у світі

Якщо театр починається з вішалки, то школа чи дитсадок — з ігрового майданчика. Зібрали для вас колекцію дивовижно облаштованих територій з усього світу, які надихають на творчість та справляють враження місць для щасливих дітей.


Сім книжок для сучасних батьків, які можна знайти на «Книжковому Арсеналі»

30 травня розпочався Книжковий Арсенал. Выдыбрали для вас книги, що допоможуть захопливо розповісти про те, як влаштований світ, дадуть змогу зацікавити дітей мистецтвом, та дадуть цінні практичні підказки у вихованні.


Три уроки «просто неба» від Вікторії Биркович

Лісова педагогіка — це модно та ефективно. Три готові конспекти уроків на природі пропонує для колег фіналістка премії Global Teacher Prize Ukraine 2017, вчителька початкових класів з Ужгорода Вікторія Биркович.


AltSchool — школа, де вчителів частково замінили комп’ютери

Яким міг бути стартап колишнього співробітника Google Макса Вентілли, спонсор якого — Марк Цукерберг (передано $175 млн)? Звісно, високотехнологічним. Таким він і став. Тут учнів комп’ютери вчать 3D-моделюванню та технологіям доповненої реальності.

Поділитися цією статтею