Що таке змішане навчання та як його використовують у школі Green Country

Щоб для наших дітей “Excuse me. Сan you help me?” не звучало як прокляття — варто використати літо з користю: поєднати відпочинок і навчання із застосуванням новітніх методик та освітніх онлайн-платформ.

Що таке blended learning
(змішане навчання)?

Це освітня концепція, яка поєднує індивідуальне навчання онлайн та заняття в групах з викладачем. Уявіть можливість ознайомитися з необхідним для уроку матеріалом за допомогою інтернету та гаджетів перед заняттям. І при цьому не нудитися за книжкою. Просто взяти смартфон, зайти у власний кабінет, продивитися відео з граматикою та дізнатися слова, які знадобляться під час наступного заняття, а у вправах можна попрактикувати набуті знання.

Учень сам вирішує, скільки часу присвятити перегляду відео та виконанню завдань, скільки разів прослухати матеріал. Така система дає змогу навчатися у власному темпі, у зручний для учня час і в зручному місці. А на заняттях можна займатися найнеобхіднішим — розмовляти! Так, застосовувати ці знання під контролем викладача, а не витрачати час на «теорію»! Вчитель не є носієм знань, а лише ментором у навчальному процесі.

Такий підхід до навчання має чималі переваги:

1

Надає більшу свободу студенту. Де і коли скористатися онлайн-сервісом — особистий вибір кожного. Хоч три рази на день по 10 хвилин, хоч 30 хвилин за один раз.

2

Виховує самостійність та відповідальність студента.

3

Розвиває відчуття впевненості у собі через попередню підготовку, а отже знімає страх перед публічним вживанням нового матеріалу.

4

Скорочує час на перевірку домашніх вправ, тож з’являється більше часу для групових та парних комунікативних завдань, де викладач лише виконує роль фасилітатора (помічника).

5

Підвищує емоційний інтелект за допомогою постійної взаємодії студентів у групі, що сприяє кращому засвоєнню матеріалу.

6

Персоналізує процес навчання через залучення технологій.

7

Підвищує особисту мотивацію за допомогою комунікативної діяльності в групах.

Випробувати на собі систему blended learning можна, зареєструвавшись на літній інтенсивний курс з англійської мови в мережі шкіл Green Country, що стартує вже 4 червня. Всього 6 тижнів і повний рівень англійської буде засвоєно!

Навчання в Green Country — чудовий подарунок для школяра, бо це і спілкування англійською в дружньому просторі, і швидкий результат.

Детальніше читайте на сайті школи.

Поділитися цією статтею
Автор: