Долаємо емоційне вигорання, виховуємо взаємоповагу та вчимося з цеглинками. Зібрали для вас головне про освіту за тиждень

Як вчителю запобігти емоційному вигоранню

Чому донедавна ініціативну та енергійну людину раптово накриває «хвиля» байдужості? Як бути вчителю, якщо все в школі починає дратувати, вбачається в чорному світлі?


Вправи, що допоможуть учням краще запам’ятовувати та налаштують на роботу

Там, де є страх, пізнавальні процеси гальмуються. Людина несвідомо витісняє з пам’яті те, що пов’язане з негативними переживаннями. А якщо йдеться про весь освітній процес? Навряд чи можна очікувати гарних результатів від шестирічної дитини, яка в школі почувається відірваною від мами, дому, ігор та розваг.


Якою буде середня освіта в Україні за законопроектом МОН

Міністерство освіти і науки винесло на громадське обговорення проект закону «Про повну загальну середню освіту». Розповідаємо про основні моменти документа.


Три гри на розвиток взаємоповаги у дітей в початковій школі

Дізнаємося разом, як навчити дітей помічати сильні сторони однокласників та як створити атмосферу в класі, де кожен почувається рівноцінною частиною команди, а не конкурує з іншими.


Класи Starbucks та ще чотири нові освітні підходи, які обговорюють у світі

Нове ніколи не сприймалося однозначно, а тим паче якщо це стосується освіти. Але знати про ці нестандартні освітні підходи, коли діти навчаються в кав’ярні, дають тренінги іншим про шкоду куріння і переглядають відеолекції, все ж варто.


Як у різних країнах учні проявляють повагу до вчителів

Вставати, коли вчитель входить у клас, — чи ж це універсальна форма ввічливості? У більшості країн зовсім інакші «правила гри»…


Як тепер прийматимуть до школи: «несподіванки» у фінальній версії документа

Відповідаємо на найтиповіші запитання, які виникають щодо прийому по-новому до початкової школи, гімназії, ліцею.


11 ігор у парах з набором LEGO «6 цеглинок» для 1-го класу

Рахуємо, малюємо і формуємо речення — все разом із різнобарвними цеглинками, які вже 1-го вересня очікуватимуть на всіх першачків.

Поділитися цією статтею