Уроки надворі, STEAM-проекти та винахід школяра, що врятує світ. Зібрали для вас головні тексти про освіту за тиждень.

Головні тренди в освіті-2018: до чого готуватися вчителям та учням

cover_zoya

Як зробити реформи в освіті найбільш ефективними та чому приділяти особливу увагу? Про основні тренди розповіла голова громадської спілки «Освіторія», ініціатор Global Teacher Prize Ukraine Зоя Литвин. Пані Зоя поділилася враженнями від дискусій на масштабному World Education Forum, що проходив на початку року в Лондоні.


Які зміни потрібні шкільному курсу з української літератури

cover_dana

Більше фантастики та менше творів про страждання — директорка видавництва «Основи» Дана Павличко розповіла про те, що і як, на її думку, учням варто вивчати на уроках української літератури.


Чекати чи не чекати: скільки часу давати учням на роздуми над відповіддю

cover_pause

Довші паузи дають змогу збільшити кількість обґрунтованих, виважених і, головне, правильних відповідей учнів на запитання. До того ж вони дають численні переваги і для вчителів…


Три STEAM-проекти, які можна реалізувати у школі

cover_robotics

STEAM-освіта — сучасний підхід до навчання, що поєднує природничі науки, технології, інженерію, мистецтво та математику. Із його допомогою можна творити на уроках справжні дива…


Як допомогти дитині сформувати здорове его, але не виховати егоїста

cover_dorian

Розповідаємо про розвиток емоційного інтелекту, інтегральне батьківство та ефективну комунікацію з дитиною.


Як навчався сам і викладав іншим Стівен Гокінг

cover_hawking-1

На минулому тижні помер англійський фізик-теоретик Стівен Гокінг, який зумів простими ненудними словами пояснити мільйонам людей, що таке наш світ і Всесвіт. Розповідаємо, як вчився, викладав і популяризував науку відомий вчений.


Як виглядають уроки в початкових класах різних країн світу

cover_world_classes-1

«Принцип серця», уроки ораторського мистецтва та класні кімнати без парт — досліджуємо світовий досвід у навчанні в початковій школі.


Як київський підліток придумав порятунок для Світового океану

cover_ocean

За свій хімічний винахід Микола Іванченко отримав «золото» на олімпіаді Genius у Нью-Йорку. З його допомогою цілком можливо врятувати світ від екологічної катастрофи завдяки…


«Зелене» навчання: чому школярам потрібні уроки просто неба

cover_grass

Навчання має вийти за межі класної кімнати, адже світ не обмежується чотирма стінами. Зібрали думки закордонних експертів щодо того, чим можуть бути корисні уроки на свіжому повітрі.

Поділитися цією статтею