Надолужуємо пропущене, стаємо сучасними батьками та обираємо між електронними і паперовими підручниками. Зібрали для вас головне про освіту за тиждень
Як вберегти школярів від нестачі вітамінів на початку весни
Як розпізнати у дитини нестачу вітамінів, звідки їх отримувати та які страви варто приготувати — розпитували у лікаря-дієтолога, консультанта зі здорового харчування Катерини Пашко.
Які підручники ефективніші для учнів — електронні чи друковані
Яку інформацію школярі сприймають краще — ту, що надрукована на папері, чи ту, яку можна читати з екрана гаджета? Думки закордонних експертів часто не співпадають. Спробували зібрати найголовніші аргументи прихильників обох варіантів.
Петро Чернишов: «Якщо у вас у школі немає дебатів — це велика проблема»
Очільник компанії «Київстар» розповів про свою колишню роботу в якості вчителя математики та поділився думками про стан сучасної української освіти.
Як допомогти дитині надолужити пропущені шкільні заняття
Подовжені канікули чи карантин у школах, пропуски через сезонні хвороби або ж скасовані заняття через погодні умови — реалії сьогодення. Як надолужувати пропущене, коли в короткий час необхідно засвоїти значно більшу кількість матеріалу?
Як по-сучасному розповісти школярам про 4 амплуа Тараса Шевченка
Революціонер, художник, геній і справжня рок-зірка — чому варто осучаснювати образ Шевченка для кращого розуміння дітьми справжнього значення цього митця для українського народу.
Як бути суперсучасними батьками: поради психолога
Подолати «розрив» поколінь легко можна силою власних старань. Потрібно лише навчитися розуміти сучасне молоде покоління, проявляти більшу зацікавленість і…
«Відпустки не буде» та ще 5 міфів про підвищення кваліфікації вчителів НУШ
Для того щоб з нового навчального року розпочати роботу в Новій українській школі, вчителям необхідно пройти курси підвищення кваліфікації, і навколо цього процесу виникають численні запитання. Намагаємося розвінчати популярні міфи.
Як правильно карати дітей
Чи варто взагалі карати дитину? Що можна вважати непослухом і небажаною поведінкою? На ці та інші запитання відповідь криється не стільки в дитині чи навіть соціумі, скільки в нас самих…