Надолужуємо пропущене, стаємо сучасними батьками та обираємо між електронними і паперовими підручниками. Зібрали для вас головне про освіту за тиждень

Як вберегти школярів від нестачі вітамінів на початку весни

cover_diet

Як розпізнати у дитини нестачу вітамінів, звідки їх отримувати та які страви варто приготувати — розпитували у лікаря-дієтолога, консультанта зі здорового харчування Катерини Пашко.


Які підручники ефективніші для учнів — електронні чи друковані

cover_bookvs

Яку інформацію школярі сприймають краще — ту, що надрукована на папері, чи ту, яку можна читати з екрана гаджета? Думки закордонних експертів часто не співпадають. Спробували зібрати найголовніші аргументи прихильників обох варіантів.


Петро Чернишов: «Якщо у вас у школі немає дебатів — це велика проблема»

cover_kyivstar

Очільник компанії «Київстар» розповів про свою колишню роботу в якості вчителя математики та поділився думками про стан сучасної української освіти.


Як допомогти дитині надолужити пропущені шкільні заняття

cover_keep_up

Подовжені канікули чи карантин у школах, пропуски через сезонні хвороби або ж скасовані заняття через погодні умови — реалії сьогодення. Як надолужувати пропущене, коли в короткий час необхідно засвоїти значно більшу кількість матеріалу?


Як по-сучасному розповісти школярам про 4 амплуа Тараса Шевченка

cover_shevhenko

Революціонер, художник, геній і справжня рок-зірка — чому варто осучаснювати образ Шевченка для кращого розуміння дітьми справжнього значення цього митця для українського народу.


Як бути суперсучасними батьками: поради психолога

cover_supercool

Подолати «розрив» поколінь легко можна силою власних старань. Потрібно лише навчитися розуміти сучасне молоде покоління, проявляти більшу зацікавленість і…


«Відпустки не буде» та ще 5 міфів про підвищення кваліфікації вчителів НУШ

cover_myth

Для того щоб з нового навчального року розпочати роботу в Новій українській школі, вчителям необхідно пройти курси підвищення кваліфікації, і навколо цього процесу виникають численні запитання. Намагаємося розвінчати популярні міфи.


Як правильно карати дітей

COVER_punishment

Чи варто взагалі карати дитину? Що можна вважати непослухом і небажаною поведінкою? На ці та інші запитання відповідь криється не стільки в дитині чи навіть соціумі, скільки в нас самих…

Поділитися цією статтею