Долаємо булінг, набираємося сил та виховуємо по-королівськи. Зібрали для вас головне про освіту за тиждень

Як підготуватися до ЗНО: поради від 200-бальників

homework-2521144_1920

Інколи важко сказати, хто переживає через ЗНО більше — ви чи ваша дитина. Коли ідеальна підготовка здається неможливою, а омріяний виш — надто вимогливим, на допомогу приходять поради від тих, хто вже пройшов цей тернистий шлях і зміг скласти ЗНО на максимально можливий бал. Дізнаємося в юних геніїв, як їм це вдалося, та що може покращити у своїй підготовці ваш майбутній абітурієнт.


Як виховати справжнього принца

cover_prince1

Ідеальні манери, слухняна поведінка і природна жага до знань — ось риси, гідні маленьких принців та принцес. Однак не кожним батькам вдається виховати їх у дитині. Пояснюємо, як це зробити, на прикладі юного принца Джорджа, сина герцога Кембриджського Вільяма та герцогині Кембриджської Кетрін.


Булінг у школі: як діяти вчителям та батькам

cover_bullying

Булінг — цілком реальна проблема для багатьох школярів, яку буває важко вирішити без втручання дорослих. Однак більшість не знає, як запобігти знущанням так, щоб ситуація не погіршилася. Зібрали поради трьох спеціалістів: конфліктологів Ірини Тарасової та Олесі Геращенко, а також психоаналітика Марини Політаєвої.


Чому ранній початок уроків шкодить учням

COVER_SLEEP

Знайома ситуація — будильник дзвенить, дитина ще дужче закутується в ковдру і благає про додаткові 5 хвилин сну, а потім напівсонна чимчикує до школи, широко позіхаючи. Зібрали та переклали для вас усі найцікавіші думки зарубіжних експертів з приводу того, чи варто нарешті покласти край раннім підйомам і початку занять у час, коли організм ще не встиг прокинутися.


Як вчителю максимально відпочити на вихідних

sloth

Професійне вигорання — на жаль, не рідкість серед вчителів. Як навчитися розслаблятися, максимально відпочивати та відновлювати свої сили на вихідних, радить психотерапевт, юнгіанський консультант, коуч Олена Одесська.


Фрази дорослих, які найбільше бісять школярів

cover_bes

Підлітковий вік — непростий час і для дитини, і для дорослих, які знаходяться поруч. Школярам здається, що ніхто навколо не може їх зрозуміти. А дорослі, ніби навмисне, лише дратують. Які фрази родичів та вчителів здатні вивести підлітків зі стану душевної рівноваги? Запитали в них самих.


5 важливих запитань про новий Стандарт початкової освіти

cover_discussion-2

Уряд затвердив новий Державний стандарт початкової загальної освіти. Вже з 1 вересня 2018 року він стане головним документом для вчителів та керівників початкових шкіл. Розповідаємо, що зміниться та як це застосовувати на практиці.


Як навчатимуть вчителів англійської молодшої школи

Flag_of_the_United_Kingdom

Учителі іноземних мов проходять дещо інший курс підвищення кваліфікації, ніж інші. Однак він не менш насичений. Ми поспілкувалися з Вікторією Іванищевою, менеджером програм з англійської мови Британської ради, про те, як все відбуватиметься і як зміниться викладання іноземної для учнів молодших класів.


Як розповісти дітям про Шевченка без шароварщини

cover_grygorovych

Здавалося б, про Шевченка уже давно все було сказано та написано. Як розповісти про класика так, щоб учням захотілося відкрити «Кобзар» самостійно, а не під програмним примусом чи в рамках патріотичного виховання? Пропонуємо 5 ідей, які додадуть урокам інтерактивності та динаміки.

Поділитися цією статтею