Долаємо булінг, набираємося сил та виховуємо по-королівськи. Зібрали для вас головне про освіту за тиждень

Як підготуватися до ЗНО: поради від 200-бальників

Інколи важко сказати, хто переживає через ЗНО більше — ви чи ваша дитина. Коли ідеальна підготовка здається неможливою, а омріяний виш — надто вимогливим, на допомогу приходять поради від тих, хто вже пройшов цей тернистий шлях і зміг скласти ЗНО на максимально можливий бал. Дізнаємося в юних геніїв, як їм це вдалося, та що може покращити у своїй підготовці ваш майбутній абітурієнт.


Як виховати справжнього принца

Ідеальні манери, слухняна поведінка і природна жага до знань — ось риси, гідні маленьких принців та принцес. Однак не кожним батькам вдається виховати їх у дитині. Пояснюємо, як це зробити, на прикладі юного принца Джорджа, сина герцога Кембриджського Вільяма та герцогині Кембриджської Кетрін.


Булінг у школі: як діяти вчителям та батькам

Булінг — цілком реальна проблема для багатьох школярів, яку буває важко вирішити без втручання дорослих. Однак більшість не знає, як запобігти знущанням так, щоб ситуація не погіршилася. Зібрали поради трьох спеціалістів: конфліктологів Ірини Тарасової та Олесі Геращенко, а також психоаналітика Марини Політаєвої.


Чому ранній початок уроків шкодить учням

Знайома ситуація — будильник дзвенить, дитина ще дужче закутується в ковдру і благає про додаткові 5 хвилин сну, а потім напівсонна чимчикує до школи, широко позіхаючи. Зібрали та переклали для вас усі найцікавіші думки зарубіжних експертів з приводу того, чи варто нарешті покласти край раннім підйомам і початку занять у час, коли організм ще не встиг прокинутися.


Як вчителю максимально відпочити на вихідних

Професійне вигорання — на жаль, не рідкість серед вчителів. Як навчитися розслаблятися, максимально відпочивати та відновлювати свої сили на вихідних, радить психотерапевт, юнгіанський консультант, коуч Олена Одесська.


Фрази дорослих, які найбільше бісять школярів

Підлітковий вік — непростий час і для дитини, і для дорослих, які знаходяться поруч. Школярам здається, що ніхто навколо не може їх зрозуміти. А дорослі, ніби навмисне, лише дратують. Які фрази родичів та вчителів здатні вивести підлітків зі стану душевної рівноваги? Запитали в них самих.


5 важливих запитань про новий Стандарт початкової освіти

Уряд затвердив новий Державний стандарт початкової загальної освіти. Вже з 1 вересня 2018 року він стане головним документом для вчителів та керівників початкових шкіл. Розповідаємо, що зміниться та як це застосовувати на практиці.


Як навчатимуть вчителів англійської молодшої школи

Учителі іноземних мов проходять дещо інший курс підвищення кваліфікації, ніж інші. Однак він не менш насичений. Ми поспілкувалися з Вікторією Іванищевою, менеджером програм з англійської мови Британської ради, про те, як все відбуватиметься і як зміниться викладання іноземної для учнів молодших класів.


Як розповісти дітям про Шевченка без шароварщини

Здавалося б, про Шевченка уже давно все було сказано та написано. Як розповісти про класика так, щоб учням захотілося відкрити «Кобзар» самостійно, а не під програмним примусом чи в рамках патріотичного виховання? Пропонуємо 5 ідей, які додадуть урокам інтерактивності та динаміки.

Поділитися цією статтею