Враження тренерів НУШ, інтегроване навчання та неможливість замінити вчителів комп’ютерами. Зібрали для вас головне про освіту за тиждень.

Випускники Школи тренерів НУШ — про нові знання для вчителів

cover

Долали перепони, відчули себе на місці дітей та практикували новітні техніки: ми розпитали в кількох сертифікованих тренерів про їхні головні враження від навчання в Школі тренерів НУШ.


Чи здатні комп’ютери замінити вчителя?

giphy-13

Онлайн-курси, інтегроване навчання, сучасні гаджети: ми дійсно неухильно йдемо до часів, коли штучний інтелект замінить вчителів? Чи, можливо, ця тенденція лише виведе професію на новий рівень? Переклали для вас усе найцікавіше з цієї теми.


Викладати в школі, де навчається власна дитина: ризики для вчителя та школяра

cover_trauma

Чи зруйнується в дитини розуміння межі між домом та школою, якщо мама буде постійно поряд? Про це та інші можливі ризики розповідає психолог Світлана Онопрієнко — гештальт-терапевт, фахівець з дитячо-батьківських відносин.


Що чекає на українську освіту у 2018 році: сценарії від Миколи Скиби

cover_skyba

Експерт Українського інституту майбутнього Микола Скиба презентував аналітичний прогноз на 2018 рік у галузі освіти, де окреслив, що необхідно для вдалого старту реформи, які є три сценарії подальшого розвитку освіти і як зміни вплинуть на учнів середньої школи.


5 книг для статевого виховання дітей

cover_booksex

Діти та підлітки не завжди наважуються розпитувати батьків і вчителів про статеве дозрівання та інтимні стосунки. Дорослі теж інколи не готові до відвертих розмов та не можуть правильно підібрати слова для цієї теми. Найкращий порадник у такій ситуації — книги, де вже зібрані відповіді на всі запитання.


Як за допомогою мультфільму вивчити українську мову

9cecf0d6768a699de3fc623576eaa956

Про чистоту української мови потрібно дбати не лише на шкільних уроках. Мовній освіті українців проект «Мова — ДНК нації» присвятив уже майже чотири роки. Ми поговорили із засновницею проекту Наталею Клименко про їхній новий мультсеріал «Лепетуни», який допомагає опанувати українську найменшим.


Як влаштоване інтегроване навчання в Польщі

cover_poland

Скоро молодші українські школярі вивчатимуть курс під назвою «Я досліджую світ», який об’єднає відразу 7 освітніх галузей. І якщо для нас це нововведення, то в Польщі інтегрувати предмети почали 19 років тому. Що з того вийшло, нам розповів Радослав Шиманьські — докторант відділу педагогіки та психології Шльонського університету, дитячий нейрологопед.

Поділитися цією статтею