Кажуть, що успішні люди, які вміють досягати бажаного, завжди мають про запас 30–40 мрій. Скільки маєте ви? Ми зібрали для вас найкращі наші тексти про мрії українських дітей та вчителів. Читайте та надихайтеся. 

Створюємо Урок мрії: конспект і майстер-клас від найкращих учителів України

За ініціативою «Освіторії» найкращі вчителі України зібрались у Києві та розробили Всеукраїнський урок мрії. Розповідаємо про створення заняття, яке покаже школярам значущість мрій та окреслить шлях їх досягнення. Також додаємо конспект заняття та матеріали, які можна роздрукувати та використати на своєму Уроці мрії.

Читати далі

Як вчителі провели свій Урок мрії

Як навчити дітей відрізняти мрії від бажань та мріяти нематеріально і широко? Про це розповідають найбільші мрійники серед вчителів — зірки премії Global Teacher Prize Ukraine 2017. Вчителі-новатори поділилися, як провели Урок мрії у себе в школі.

Читати далі

Куди приводять мрії вчителів: Як створити відкритий для всіх новітній англомовний хаб

Сертифікат на реалізацію мрії отримала вчителька англійської мови Смілянської школи № 3 Наталія Голоднюк. Що ж мають зробити в рамках проекту і на які результати очікують усі його учасники? Про це ми запитали авторку проекту Наталію Голоднюк та керівницю Центру розвитку МХП Катерину Гуріну, яка курує проект з боку агрохолдингу.

Читати далі

Найкращий вчитель України — про мрії, секрети та плани на призові 250 тисяч гривень

Олександр Жук, тріумфатор Global Teacher Prize Ukraine 2018 — Нобелівської премії для вчителів по-українськи — розповідає про неочікувану перемогу, озвучує ідеї, куди витратить здобуті 250 тисяч гривень, роздумує про значення віку для викладача. І розкриває секрет: як багато мандрувати світом, будучи простим учителем.

Читати далі

Вісім дивовижних фактів про мрії українських дітей

В Україні презентували дослідження Української маркетингової групи «Про що мріють українські діти? Як батьки впливають на мрії дітей? Чому мріяти життєво необхідно?». Розповідаємо найцікавіші факти, які слід знати про мрії українських дітей.

Читати далі

Якою має бути школа мрії: 9 прикладів з фінської освіти

Фінляндія входить до п’ятірки лідерів рейтингу PISA. Хоча місцеві освітяни воліють звертати якомога менше уваги на різноманітні показники та оцінки. Яку школу фіни вважають успішною, під час Форуму інноваційної освіти розповіла представниця Impact Hub Odessa Марина Гончаренко. 

Читати далі

Про що мріють українські вчителі

Кожна людина має мрію. Ми проаналізували заявки вчителів на здобуття премії Global Teacher Prize Ukraine, де треба було вказати свою мрію. Про що ж мріють наші вчителі?

Читати далі

Поділитися цією статтею