Чому один учень тягне руку, хоча не має що сказати, а інший все знає, але відмовчується? Як передбачити вчинки дітей? Зібрали матеріали, що допоможуть вам стати справжнім майстром індивідуального підходу до кожної дитини. Тут знайдете класифікацію психотипів, модель DISC та секрети роботи з інтровертами та екстравертами.

Більше діла: Як модель DISC допоможе вчителям ефективно навчати

«Освіторія» запустила ненудний подкаст про громадянську освіту «Більше діла». Цей епізод — про поведінкову модель DISC, котра допоможе зрозуміти поведінку дітей, які завдання їм приємніше виконувати, які потреби вони мають та як складуться стосунки з іншими. А ще — про те, як учителям провести рольову гру в класі для глибшого самопізнання учнів. 


 8 психотипів учнів: як їх зацікавити на уроці 

Після локдауну та занять вдома перший час складніше привертати увагу дітей до теми занять. Психологія допоможе знайти підхід до кожного учня. Як краще зацікавити дитину залежно від її психотипу? Як дати на уроці кожному те, чого він потребує?


Дитина-лідер: 11 ознак, щоб перевірити 

Як виявити, які учні класу потенційно можуть стати лідерами, що ведуть за собою та надихають інших? За якими ознаками можна розпізнати хист до лідерства? І як розвинути в дитині лідерські навички, завдяки яким вона вміло керуватиме власним життям та буде готова до викликів мінливого світу? Можете перевірити школярів за переліком з 11 пунктів. 


Розгадати підлітка: 3 тренди, що пояснять вам тінейджерку

Якщо психотипи — це успадковані та виховані особливості, то приналежність до субкультури — свідомий вибір. І він не менше впливає на поведінку підлітків. Учениця купує речі певного кольору, носить на руці різноколірні резинки й складає списки трендових аксесуарів? Що ж, імовірно, вона визначає себе як VSCO girl, e-girl чи може soft-girl. Дізнайтеся про три найпопулярніші підліткові тренди та зможете за одягом розрізняти дівчат різних субкультур та знатимете їхні цінності.


Як порозумітися з учнями інтровертами та екстравертами 

Поділ на інтровертів та екстравертів не такий вже й чіткий, але все одно різниця в рисах особистостей помітна. Про те, чого очікувати від них під час повернення до шкіл після локдауну, як враховувати потреби учнів кожного типу, розповідає психолог та коуч Олена Любченко.

Поділитися цією статтею