Кажуть, що дитині не так важлива кількість часу, яку приділяють їй батьки, як якість спілкування. За насичений день можна порозумітися краще, ніж за місяць співіснування поруч. Тож на свята ми підготували тексти з порадами для свідомих тат і мам.

Як підготуватися до школи в домашніх умовах

Чим займатися з малюком у два роки, а чим — за кілька місяців до школи? Які «предмети» мають бути в житті дошкільника, бо чимало навичок самі собою не сформуються? Яких помилок варто уникати батькам?


Як ліплення з глини допомагає дітям долати страхи

Глина вгамовує голод дитини на дотики, її бажання залишати відбитки, відчувати, як матеріал «слухається» її маленьких ручок. Замаститися — і при цьому отримати задоволення, а не критику. Виліпити щось страшне — і перемогти це. Саме тому глина так просто стає для дитини «другом».


Три типи нянь, яких варто остерігатися

Дедалі більше родин впускають у своє життя нянь. Навіть якщо це на кілька місяців, вплив на дитину може бути вражаючим. Тож варто орієнтуватися не лише на те, наскільки корисною може бути домашня вихователька, що вона знає, а й на те, чи не зможе заподіяти психологічної шкоди малюку.


Як знайти хорошу няню

Поради на всі етапи: яку інформацію про кандидаток зібрати, як провести співбесіду, які ще застороги необхідні, скільки платити. Ваші найрідніші діти заслуговують на найкращий з можливих варіантів.

Поділитися цією статтею