Освітян України запрошують на безкоштовну міжнародну онлайн-конференцію, щоб знайти відповідь на питання «Що стане новою нормою в шкільному навчанні після COVID-19?».
Своїм досвідом поділяться педагоги з Англії, Франції, Канади та безлічі інших країн. Серед топ-спікерів — найкращі вчителі світу, фіналісти та переможці світової премії Global Teacher Prize: Андреас Шляйхер, Меґґі Макдоннелл, Ендреа Зафіраку та інші гуру світової освіти. Як вони впоралися з викликами через пандемію?
«Освіторія» підтримує захід. Закликаємо українських освітян приєднатися та отримати цінний глобальний досвід! Очікується синхронний переклад українською мовою та статті про найцікавіші виступи на «Освіторія.медіа».
Реєстрація на конференціюз українським перекладом
Т4 «Освіта після COVID-19» об’єднає вчителів та експертів з усього світу, щоб обмінятися досвідом і допомогти один одному адаптуватися під час пандемії. Освітяни обговорять, як змінити підхід до навчання і виховання школярів, як заспокоїти батьків і самому налаштуватися на нові формати.
Серед топ-спікерів — фіналісти та переможці світової премії Global Teacher Prize:
🇫🇷 Андреас Шляйхер, директор відділу освіти та навичок Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР) і засновник дослідження PISA;
🇨🇦 Меґґі Макдоннелл, переможниця міжнародної премії для вчителів Global Teacher Prize 2017;
🇬🇧 Ендреа Зафіраку, переможниця міжнародної премії для вчителів Global Teacher Prize 2018;
🇬🇧 Віджита Пател, директорка корекційної школи Swiss Cottage School, Центр з розвитку та досліджень;
🇱🇧 Хіба Баллут, керівник середньої освіти та науковий координатор мережі шкіл Saint George Schools.
«Ніхто не може сказати точно, як довго триватиме пандемічна криза і що буде після неї. Ми знаємо, що як глобальна освітня спільнота ми не повернемось до „старої“ норми. Отже, який шлях нас чекає?», — запитують організатори.
Саме вчителі й викладачі будуть основою міжнародної онлайн-конференції та її рішень. Педагогів запрошують на унікальний віртуальний захід, щоб поділитися історіями та досвідом з тем:
- Добробут вчителя
- Лідерство вчителя
- Технології для вчителя
- Співпраця вчителів
Коли: 30 травня, 15:00-20:00 за київським часом.
Реєстрація на конференціюмовою оригіналу