Розробили матеріали, які допоможуть вчителям, школам, учням та батькам підготуватись до роботи та навчання у нових умовах.
Інформаційну кампанію «Школо, ми готові» реалізує МОН спільно з ЮНІСЕФ за підтримки USAID та Громадської спілки «Освіторія».
Друковані постери про правила респіраторної гігієни, рекомендацій щодо безпечних умов навчання та особливості різних форматів навчання надішлють у школи, а електронні версії доступні для завантаження на mon-covid19.info/schools разом з іншими корисними матеріалами: вікторини, інфографіки та гайдлайни.
Мета – проінформувати про правила та умови безпечного навчання в умовах пандемії COVID-19 у навчальному році 2020/2021. А також – залучити їх до найкращих практик безпечного навчання у новій реальності.
ЗАВАНТАЖИТИ МАТЕРІАЛИНагадаємо, також опублікували матеріали для уроку 1 вересня про COVID-19 та про правила безпечного навчання під час карантину.
«Ми раді підтримати Уряд України і долучитись до створення безпечних умов у школах. Повернення до навчання цього року буде іншим, ніж раніше. Школа – це не тільки уроки, це простір, де діти можуть отримати харчування, психологічну підтримку та спілкування, необхідні для їхнього розвитку. В умовах пандемії учні, вчителі та директори шкіл повинні знаходитись у безпечних умовах під час навчального року», – зазначила Лотта Сильвандер, Голова ЮНІСЕФ в Україні.
Частиною кампанії «Школо, ми готові» є плани та додаткові матеріали для першого уроку 2020/2021 навчального року, який рекомендовано присвятити правилам безпечного навчання під час карантину.
Матеріали для 1-4 класів доступні для завантаження за цим посиланням, для 5-11 класів – за цим. МОН рекомендує використовувати ці навчальні матеріали під час першого уроку про COVID-19.
Нагадаємо, на сайті МОЗ оприлюднено нові вимоги щодо навчання під час карантину. Зокрема, вхід до закладу освіти і пересування по ньому будуть можливі лише у масці або респіраторі, однак учні 1-4 класів зможуть знаходитись у школі без них. Водночас у регіонах із “помаранчевим” рівнем епідемічної небезпеки педагогам під час занять рекомендовано використовувати захисні щитки.