Захист від небезпек в інтернеті, фінансування освітніх проектів та секрети найкращих шкільних уроків. Зібрали для вас найголовніше про освіту за тиждень.

Найкращі статті про освіту за рік — вибір редакції

Ми зробили свою домашку — підготували найулюбленіші статті редакції за минулий навчальний рік. Обіцяємо, що цього року старатимемося ще краще!


Зібрати дитину до школи: ТОП-7 найдорожчих країн

Яким би дивним нам це не здавалося, але за кордоном підготувати дитину до школи — не менш складне завдання. І не менш ресурсозатратне. Дізнаємося, що ж батькам іще потрібно купувати, окрім звичних нам канцелярських приладів і шкільної форми.


12 освітніх проектів, яким ви можете надати бюджетне фінансування

У Києві розпочалося голосування за проекти «Громадського бюджету», яке триватиме до 15 вересня. Там стільки цікавого: мовні хаби, безпілотна авіація, школа звукорежисерів…


Як згуртувати першокурсників: 4 гри для старту

Першокурсники порівняно нещодавно ще були школярами, і цей новий етап у їхньому житті може даватися їм складно. Розповідаємо, як викладачі можуть допомогти адаптуватися.


Створюємо Урок мрії: майстер-клас від найкращих учителів України

Хочете урок, від якого діти будуть у захваті? Переказуємо поради від зіркових викладачів.


Як штучний інтелект може допомогти освіті

Переклали цікавий матеріал про здобутки і підводні камені штучного інтелекту. Давайте дізнаватися, чому майбутнє вже поруч.


Не боятися Момо, або Шість правил онлайн-безпеки для підлітків

Жахливий монстр Момо надсилає повідомлення, просить зателефонувати на вказаний номер, залякує дитину і може навіть підбурювати до самогубства. Щоб не стати мішенню кіберзлочинців, варто дотримуватися простих правил онлайн-безпеки.

Поділитися цією статтею