Ділимося враженнями від EdCamp та вчимося співпрацювати. Зібрали для вас головне про освіту за тиждень

EdCamp: чому та за чим вчителям варто їхати на (не)конференцію

У Харкові відбулася вже традиційна, четверта, EdCamp для педагогів. Це (не)конференція, що проходить у всьому світі в дискусійному форматі для співтворчості вчительок і вчителів. Розповідаємо, чим корисний цей захід і чому вам варто його відвідати наступного року.


П’ять завдань, що формують навичку співпраці в молодшій школі

Вміння співпрацювати є навичкою номер один у сучасному світі, і розвинути його можна завдяки командним іграм. Пропонуємо 5 ігор для початкових класів, що готують дітей до ефективної взаємодії в суспільстві.


Як впроваджувати сучасні технології на уроках

Біргі Лоренц — естонська шкільна вчителька інформатики та дослідниця з Талліннського технологічного університету. На EdCamp у Харкові вона розповіла, як ефективніше впроваджувати новітні технології у навчальний процес, яким би важким це з першого погляду не здавалося. 


Три статті про те, як зробити канікули особливими

Сподіваємося, ви не забули, що зараз канікули, а отже і більше можливостей того, щоб вчителі і учні могли присвятити свій час заняттям, які подобаються найбільше. Як відпочити, здобути нові навички та навіть підзаробити влітку? Відповіді — у цій підбірці.


14 годин щотижня українські вчителі приділяють підвищенню кваліфікації — дослідження EdCamp і МОН

Ініціатива EdCamp Ukraine спільно з МОН опублікувала дослідження «Навчати й навчатися: як і куди зростати українському вчительству». Виділили для вас найцікавіші результати про те, що ж саме заважає професійному розвитку вчителів і як це можна виправити.

Поділитися цією статтею