Настає пора відпусток, тож час подумати про відпочинок для себе та своїх дітей. Розповідаємо, як вчителю бюджетно відпочити за кордоном, а батькам — де шукати найкращі мовні та спортивні табори в Україні.

Сім крутих спортивних таборів в Україні

Для тих, хто не бачить свого відпочинку без спортивних навантажень, хто хоче після зміни в таборі отримати підтягнутих і загартованих дітей, пропонуємо кілька спортивних таборів. За цей час син чи донька можуть розібратися, до якого виду спорту в них є здібності, засвоїти його ази, отримати чимало корисних навичок, а також виплеснути «зайву» енергію до наступного літа.


Англійські канікули: 6 крутих мовних таборів в Україні

Мрієте, щоб ваша дитина підтягнула англійську за літо? Для цього існують мовні табори, де навчання відбувається непомітно — у форматі розваг. Зібрали для вас добірку найцікавіших кемпів.


Як вчителю зекономити на відпустці

Настає пора відпусток, тож багато людей думають про те, де і як можна зекономити на своєму відпочинку. Вчителі не є винятком. Ми поговорили із засновником ресурсу Lowcost UA Романом Сініциним про те, як можна бюджетно відпочити за кордоном, де знаходити різні знижки й актуальні пропозиції та про що не треба забувати.

Поділитися цією статтею
Автор: