Школа з вивченням 5 мов, уроки театру та ед’ютейнмент. Зібрали для вас головні тексти про освіту за тиждень

Чому українським школам потрібен предмет «Театр»

Про діалог між людьми, відчуття приватної зони та «страшні історії», які варто викладати в початковій школі, розповів вчитель Школи вільних та небайдужих та актор Львівського академічного театру ім. Леся Курбаса.


Як мотивувати дітей до навчання під час канікул

Із приходом канікул школярі з головою поринають у комп’ютерні ігри та прогулянки з друзями. А в новому навчальному році витрачають багато часу, щоб пригадати вивчене. Як переконати дітей вчитися на канікулах, розповідає педагог з 22-річним стажем.


Навчання розвагою: 5 ігор за методом Edutainment

Що таке ед’ютейнмент, як це сприяє розвитку дитини? Знайомимо з освітнім методом, який підвищує мотивацію, робить засвоєння знань захопливим, різноманітним і доступним.


Шкідливі поради: що робити батькам для успішного вступу дитини

Дзвоніть усім, кому тільки можна, сваріться у черзі та ігноруйте інформацію в інтернеті. Впізнаєте у цих шкідливих порадах себе? Сподіваємося, що ні.


Як у Britannica School з 2-го класу складають Кембриджський екзамен та опановують філософію

Школа, в якый навчання починається о 9-й ранку й завершується о 19:00, а в шкільний курс 6-го класу «Філософію» ввели окремим предметом.


Можливості липня: стипендії, стажування, гранти

Створюємо онлайн-платформу, вчимося в Німеччині та стаємо організованими. Зібрали для вас найголовніші можливості липня.

Поділитися цією статтею
Автор: