Створюємо онлайн-платформу, вчимося в Німеччині та стаємо організованими. Зібрали для вас найголовніші можливості липня.

Вакансії освітніх фахівців для створення Національної освітньої онлайн-платформи


Дедлайн:
6 липня 2018

Проект EDGE запрошує експертів з початкової освіти, з гуманітарних і точних наук для співпраці над створенням одного з елементів НУШ — Національної освітньої електронної платформи.


Cтипендії для навчання на магістратурі та докторантурі в Німеччині від Фонду Конрада Аденауера


Дедлайн:
31 липня 2018

Подавати заявки можуть студенти всіх наукових дисциплін, які станом на осінь відповідного року закінчать щонайменше чотири курси вищого навчального закладу.


Загальноукраїнський конкурс кращих проектів у сфері освіти дорослих


Дедлайн:
1 вересня 2018

Для участі в конкурсі приймаються освітні проекти, які були повністю реалізовані в період з 1 січня 2017 року до 1 липня 2018 року. Це може бути проект з активізації місцевих громад; для осіб поважного віку; з інтеграції вразливих груп населення; зі сприяння працевлаштуванню чи розвитку соцпідприємництва.


Онлайн-курс: «Як стати організованим вчителем»


Початок курсу:
9 липня 2018

Цей англомовний курс з підтримкою українських субтитрів розповість, як краще організувати, систематизувати і оптимізувати роботу вчителя.


Конкурс відео на тему освіти в ЄС та в Україні


Дедлайн:
15 липня 2018

У цьому відео до трьох хвилин можна поділитися своїм досвідом навчання / стажування / волонтерства в Європейському Союзі чи знанням європейських цінностей і стандартів освіти.


Конкурс Global Teacher Prize 2018


Дедлайн:
15 липня 2018

У липні завершується прийом номінацій щорічної національної премії для вчителів — агентів освітянських змін Global Teacher Prize Ukraine 2018, організатором якої є ГС «Освіторія».


Онлайн-курс «Як навчити молодь навичок підприємництва»


Початок курсу:
2 липня 2018

Цей англомовний курс від Квінслендського університету технологій (Австралія) розповість, що входить у поняття підприємницького мислення та як навчити молодь справлятися з викликами сучасного світу.

Поділитися цією статтею