Вчителі українських геніїв, дитячі мрії та профорієнтація майбутнього. Зібрали для вас головне про освіту за тиждень

Як нині фахівці радять обирати майбутню професію

Абітурієнтам вже час зорієнтуватися, в якому напрямку вони хочуть розвиватися та яким бачать своє майбутнє професійне життя. Однак для тих, хто ще роздумує над цим важливим питанням, пропонуємо кілька порад з профорієнтації.


Першокласники-2018 зараховані: результати набору по-новому

У той час як абітурієнти вже завершують навчання і підраховують бали ЗНО, є ті, хто лише розпочинає довгий освітній шлях. У ці вихідні батьки першачків отримували повідомлення про зарахування до школи за новими правилами. Яким був цей досвід?


Підручники для НУШ: які книжки обрали школи

Вибір школами навчальної літератури показав, що вчителі схильні до консервативного підходу. «Старі добрі» підручники збирають більше голосів, ніж новинки. А все тому, що…


Вісім дивовижних фактів про мрії українських дітей

Чи знали ви, що лише 10% дітей мріють без меж? В Україні презентували дослідження дитячих мрій. Розповідаємо найцікавіші факти, які слід знати про бажання українських дітей і як їх можна втілити.


Хто навчав українських класиків: гід вулицями та двориками Києва

Чи знаєте ви, кому завдячують своїм успіхом Павло Тичина, Максим Рильський, Надія Забіла-Врубель, Михайло Грушевський? Запрошуємо в динамічну подорож вулицями та двориками столиці, щоб вивести з тіні імена педагогів, які зростили українських геніїв.


Як на літніх канікулах не втрапити у халепу під час підробітку

Якщо на літніх канікулах дитина вирішила підробити, це може стати першим досвідом самостійності та фінансової грамотності. А може — розчаруванням та образою на нечесних роботодавців…


Lakeside — школа, де навчалися засновники Microsoft: Білл Гейтс і Пол Аллен

Lakeside School — одна з найкращих приватних шкіл штату Вашингтон, заснована ще 1919 року в Сіетлі. Елітна школа відома своїми знаменитими випускниками та рівнем знань учнів, які після закінчення закладу 100% вступають до університетів.

Поділитися цією статтею