Освітній філософ, апеляція на ЗНО та інтегроване навчання. Обрали для вас головні тексти про освіту за тиждень.

Як відучити дітей битися між собою

Розповідаємо, що робити, якщо стосунки між маленькими братами і сестрами перетворюються на безкінечні війни, коли батьки постійно чують: «Він перший розпочав». А втихомирити малечу можна…


Філософ Оскар Бреніф’є: «У школі я був педагогічною катастрофою»

Директор Паризького інституту практичної філософії, експерт ЮНЕСКО, провокатор, автор понад 20 книжок для дітей та революціонер у галузі освіти радить, як ставити запитання і давати розлогі відповіді.


Валерія Іжик: «Як мою апеляцію на ЗНО не зарахували, але я виграла»

Валерія Іжик, чию апеляційну скаргу з англійської мови не задовольнили, розповіла нам про те, чому вважає свій «провал» виграшем та які лайфхаки допоможуть учням пройти процедуру правильно. Чому варто подавати апеляцію, як до неї готуватися та що допоможе вистояти психологічно.


Як говорити з дітьми про екологію

Дізнаємося, чого можуть навчити дитину мультик про милого робота, вироби зі сміття та похід у незвичайний музей.


П’ять неочевидних проблем віртуальних студентів

Дистанційна освіта має безліч плюсів, а ось про мінуси всі чомусь мовчать. Кожен дізнається про недоліки лише тоді, коли сам починає входити в цей процес. Оптимізувати дистанційне навчання можна…


5 ідей для інтегрованих уроків у початковій школі

Поєднання тем з різних навчальних предметів допомагає учням бачити зв’язок навчання з життям і застосовувати знання на практиці. Але вчителю, який завжди йшов за стандартною програмою, важко одразу «перемкнутися» на інтегровані уроки. Як обрати тему, зацікавити дітей та не допустити помилок?


10 фільмів про вчителів, які змінюють світ

Історія про те, як один вчитель перевиховує цілий клас важких підлітків, — класика. Перед вами 10 фільмів саме з таким сюжетом. Але більшість цих картин знято за реальними подіями, тож маємо не мелодраматичну вигадку, а реальні дива, які створили цілком конкретні люди. Вчителі — важливі.

Поділитися цією статтею