Як виховати громадян світу, зробити освіту кращою та порушити всі заборони в навчанні. Зібрали для вас головне про освіту за тиждень.

Допомагаємо дитині адаптуватись у новому класі

cover_adaptation

Психолог КМДШ Ірина Лагода радить, як полегшити перехід дитини в нову школу чи новий клас, як знайти спільну мову з однокласниками та швидко адаптуватися до нових умов.


Як влаштована Школа Дальтона — один з найцікавіших освітніх закладів у США

FB_IMG_1524371162565

Методика «Дальтон-план» дозволяє організувати простір для індивідуальних потреб кожної дитини — лабораторію, майстерню чи місце, де зручно сконструювати намети з бамбука…


Директор Новопечерської школи Ірена Корбабіч-Путко: як виховати global citizen

cover_director

«Не машина, а ми несемо відповідальність за наслідки використання технології» — директор Новопечерської школи Ірена Корбабіч-Путко поділилася своїми думками щодо того, як впливають сучасні технології на дітей та як виростити громадян світу.


Нова книга про школу і батьків від освітянської рок-зірки Кена Робінсона

cover_ken

В українському перекладі вийшла книга провідного освітнього експерта Кена Робінсона «Ви, ваша дитина і школа». Розповідаємо, чому це справжній must-read для батьків, які хочуть дати гарну освіту своїм дітям.


Якою буде роль шкільних психологів у Новій українській школі

cover_nush_psychology

23 квітня — Всеукраїнський день психолога. А отже свято і 14,7 тис. шкільних психологів. Як повідомляють у МОН, невдовзі почнеться повне оновлення цієї служби. Найбільше фахівців тішить, що зникла нереалістична вимога забезпечити…


Brightworks — школа, де на уроках порушують заборони

cover_Brightworks

Освітній заклад, де діти ходять босоніж, гуляють разом містом, спочатку майструють прилади, а потім шукають, які науки можуть їм у цьому допомогти, здатен навіть шокувати.


Як зробити освіту кращою: 7 виступів на TED для вчителів

cover_teacher_ted

Добірка найкращих виступів про те, як факти допомагають будувати кращі школи, чому треба вчити майстерності, а не готувати до тестів, та як вчити дітей любити науку.


Павло Хобзей: відверто про болючі питання освіти

cover_hobzey

450 вчителів з 10 областей України отримали змогу розпитати про новації заступника міністра освіти і науки Павла Хобзея під час фестивалю освіти «Вчителі майбутнього», який проходив 21-22 квітня у Львові. Пропонуємо найцікавіші моменти виступу.


Сергій Дідковський: Як навчити дитину медіагігієни

cover_didkovskiy

Чому всі ЗМІ — суб’єктивні, наскільки важлива інформація в сучасному суспільстві та як відрізняти реальну інформацію від вигаданої — розповідає PR-стратег Adwise.Agency (серед клієнтів — Цитрус, Алло, Parimatch) Сергій Дідковський.


Як говорити з дитиною про матеріальні блага

cover_consumerism

Іноді діти вважають: після появи в домі омріяного гаджета чи прикрас почнеться нове життя, вони відчують себе щасливими. Розповідаємо, як побороти консюмеризм у дітей.

Поділитися цією статтею