Інтерв’ю з найкращим вчителем України, теорія розвитку особистості та зважений вибір спортивних занять. Зібрали для вас головні тексти про освіту за тиждень.
Паул Пшенічка: «Вчитель більше не джерело знань, він має навчити вчитись»
Чим вразив нас 71-річний вчитель фізики й астрономії, чому він вважає українських учнів більш романтичними і що є його найбільшим вчительським здобутком? Поговорили з переможцем конкурсу Global Teacher Prize Ukraine.
Згідно з теорією StAGES існує 4 рівні розвитку. Завдання батьків та вчителів — розуміти стадію, яку проходить дитина у своєму розвитку, і дати їй ті навики, які вона здатна опанувати. Представляємо конспект лекції засновників теорії Террі О’Фаллон та Кім Барта в Києві.
У шкільної форми є гарячі захисники та противники. А за суперечками про зручність костюмів і якість матерії часто криється конфлікт різних стилів життя. Так про що насправді говорять ті, хто «за», і ті, хто «проти»? Наводимо основні тези цієї дискусії.
Як обрати спорт, щоб не нашкодити дитині
Лікар вищої категорії зі спортивної медицини Степан Желяпов детально розповість про переваги і недоліки кожного виду спорту, а також про те, з якого віку краще починати заняття та як важливо правильно розподіляти навантаження на дитячий організм.

Досвід Тетяни Коваленко, яка нині живе в Бельгії, у підтвердженні диплома українського ВНЗ. Загублені документи, 8 центів за кожне слово та жахливий спосіб «удосконалення голландської». Здавалося, що все втрачено, але…