Подорожуємо, створюємо інфографіку й комікси та вчимо екологічної відповідальності. Зібрали для вас головні тексти про освіту за тиждень.

«Світ навиворіт» зі школярами: 5 маршрутів на свята від телеведучого Дмитра Комарова

cover_komarov

Нарешті весна і можна більше подорожувати: гори, сафарі, Венеція… І все це — в Україні! Де саме знаходити справжні чудеса, розповідає шукач пригод Дмитро Комаров спеціально для читачів «Освіторії».


Як виховати успішну дитину та до чого тут зефірний тест

book_marshmallow

Чи варто дитині контролювати себе та обмежувати, або ж, навпаки, краще не відкладати можливість щось зробити на потім? Книга мотиваційного тренера Хоакіма де Посади змусить над цим замислитися.


Як працювати з учнями з вадами мовлення

cover_speech

Зараз не рідкість першокласники, які вміють тільки називати предмети і не говорять реченнями, або ж такі, слова яких неможливо розібрати. Радимося, що робити в такому випадку, з вчителем-логопедом вищої категорії з 25-річним стажем Оксаною Калашниковою.


Досить істерик: як заспокоїти дитину

cover_hysteric1

Пропонуємо найцікавіші моменти дискусії із сімейним психологом Катериною Гольцберг, авторкою блогу про щасливе життя з двійнятами Олександрою Квітко та засновником проекту Fathers Club Владиславом Головіним.


Як мобільний додаток «Кліматичні краплі» вчить дітей ековідповідальності

cover_co2

Українська команда створила мобільний додаток «Кліматичні краплі», який привчає робити «екологічно дружні вчинки». Варто лише завантажити його і…


Як вчителю навчити учнів працювати з інфографікою на уроках

cover_infographic

Інколи складні речі краще пояснити за допомогою візуального представлення. Розповідаємо, як навчити дітей та навчитися самим створювати якісну та зрозумілу інфографіку, здатну конкурувати з професійною.

Поділитися цією статтею