Подорожуємо, створюємо інфографіку й комікси та вчимо екологічної відповідальності. Зібрали для вас головні тексти про освіту за тиждень.

«Світ навиворіт» зі школярами: 5 маршрутів на свята від телеведучого Дмитра Комарова

Нарешті весна і можна більше подорожувати: гори, сафарі, Венеція… І все це — в Україні! Де саме знаходити справжні чудеса, розповідає шукач пригод Дмитро Комаров спеціально для читачів «Освіторії».


Як виховати успішну дитину та до чого тут зефірний тест

Чи варто дитині контролювати себе та обмежувати, або ж, навпаки, краще не відкладати можливість щось зробити на потім? Книга мотиваційного тренера Хоакіма де Посади змусить над цим замислитися.


Як працювати з учнями з вадами мовлення

Зараз не рідкість першокласники, які вміють тільки називати предмети і не говорять реченнями, або ж такі, слова яких неможливо розібрати. Радимося, що робити в такому випадку, з вчителем-логопедом вищої категорії з 25-річним стажем Оксаною Калашниковою.


Досить істерик: як заспокоїти дитину

Пропонуємо найцікавіші моменти дискусії із сімейним психологом Катериною Гольцберг, авторкою блогу про щасливе життя з двійнятами Олександрою Квітко та засновником проекту Fathers Club Владиславом Головіним.


Як мобільний додаток «Кліматичні краплі» вчить дітей ековідповідальності

Українська команда створила мобільний додаток «Кліматичні краплі», який привчає робити «екологічно дружні вчинки». Варто лише завантажити його і…


Як вчителю навчити учнів працювати з інфографікою на уроках

Інколи складні речі краще пояснити за допомогою візуального представлення. Розповідаємо, як навчити дітей та навчитися самим створювати якісну та зрозумілу інфографіку, здатну конкурувати з професійною.

Поділитися цією статтею