Виховуємо нового Ілона Маска, долаємо суржик та вчимо технологічний етикет. Зібрали для вас найголовніше про освіту за тиждень.

20 запитань, які найчастіше ставлять про обов’язковий онлайн-курс для вчителів НУШ

cover_edu-1

Скільки часу я маю, щоб пройти курс? Чи всі охочі можуть записатися? Що робити, якщо не подобаються результати тестів? Учителі засипали розробників онлайн-курсу тисячами листів з подібними запитами. Відповідаємо на найпопулярніші з них.


Комп’ютерний набір замість письма в школі: 6 міфів

typing

Сучасна дитина не бачить сенсу акуратно виводити літери, адже роздруківка набраного нею тексту завжди розбірлива. Але вчителі й далі наполягають на каліграфічному письмі, аргументуючи це більшою корисністю. Психотерапевт Марія Гончаренко руйнує міфи про письмо та друкування.


Як виховати Ілона Маска: поради батьків найпрогресивнішого бізнесмена сучасності

cover_musk-1

«Чим більше працюєш, тим успішнішим стаєш», — каже мати головного підприємця світу. Дізнавайтеся з нашого матеріалу, як виховати в дитині працелюбність рівня Ілона Маска.


6 вправ на антисуржик для уроків української мови

cover_surzhyk

Виховати в дітях літературну українську мову не просто, адже розмовна українська часто далека від ідеальної і засмічена русизмами. Однак якщо в ігровій формі вчитися говорити правильно, то можна легко звикнути до цього. Пропонуємо шість корисних вправ.


5 навичок, які повинен мати вчитель майбутнього

irish-hands

Стрімкий технологічний прогрес є визначальною рисою сьогодення. Підготовка дітей тепер вимагатиме від вчителів поєднання навичок, що традиційно вважалися рисами хорошого педагога, з новими, необхідними для покращення життя учнів у ХХІ столітті. Розповідаємо про 5 навичок, які знадобляться кожному вчителю в майбутньому.


6 порад психолога, щоб допомогти дитині пережити розлучення батьків

cover_divorce

Дитині складно усвідомити, чому мама з татом більше не живуть разом. Вона починає звинувачувати в цьому себе, хвилюватися та не слухатися. Психологиня Марта Приріз стверджує, що в такому випадку необхідно…


Як навчити школярів користуватися гаджетами за правилами етикету

cover_etiquette1

Із технологічним прогресом люди почали дедалі менше уваги приділяти «живому» спілкуванню. Але так бути не повинно, адже занадто велике захоплення гаджетами не розвиває в дитини соціально-комунікативні навички на належному рівні. Радимося зі спеціалістом з етикету Анною Чаплигіною про те, яким має бути етикет у використанні сучасних пристроїв.


Гендерне виховання в школах: від безстатевості до андрогінності

sharon-mccutcheon-525234

У світі й досі точаться дискусії: як знайти підхід до виховання чоловічих і жіночих рис? Чи, може, освіта має бути безстатевою? Зібрали цікаві думки закордонних експертів із цього питання.

Поділитися цією статтею