Виховуємо нового Ілона Маска, долаємо суржик та вчимо технологічний етикет. Зібрали для вас найголовніше про освіту за тиждень.

20 запитань, які найчастіше ставлять про обов’язковий онлайн-курс для вчителів НУШ

Скільки часу я маю, щоб пройти курс? Чи всі охочі можуть записатися? Що робити, якщо не подобаються результати тестів? Учителі засипали розробників онлайн-курсу тисячами листів з подібними запитами. Відповідаємо на найпопулярніші з них.


Комп’ютерний набір замість письма в школі: 6 міфів

Сучасна дитина не бачить сенсу акуратно виводити літери, адже роздруківка набраного нею тексту завжди розбірлива. Але вчителі й далі наполягають на каліграфічному письмі, аргументуючи це більшою корисністю. Психотерапевт Марія Гончаренко руйнує міфи про письмо та друкування.


Як виховати Ілона Маска: поради батьків найпрогресивнішого бізнесмена сучасності

«Чим більше працюєш, тим успішнішим стаєш», — каже мати головного підприємця світу. Дізнавайтеся з нашого матеріалу, як виховати в дитині працелюбність рівня Ілона Маска.


6 вправ на антисуржик для уроків української мови

Виховати в дітях літературну українську мову не просто, адже розмовна українська часто далека від ідеальної і засмічена русизмами. Однак якщо в ігровій формі вчитися говорити правильно, то можна легко звикнути до цього. Пропонуємо шість корисних вправ.


5 навичок, які повинен мати вчитель майбутнього

Стрімкий технологічний прогрес є визначальною рисою сьогодення. Підготовка дітей тепер вимагатиме від вчителів поєднання навичок, що традиційно вважалися рисами хорошого педагога, з новими, необхідними для покращення життя учнів у ХХІ столітті. Розповідаємо про 5 навичок, які знадобляться кожному вчителю в майбутньому.


6 порад психолога, щоб допомогти дитині пережити розлучення батьків

Дитині складно усвідомити, чому мама з татом більше не живуть разом. Вона починає звинувачувати в цьому себе, хвилюватися та не слухатися. Психологиня Марта Приріз стверджує, що в такому випадку необхідно…


Як навчити школярів користуватися гаджетами за правилами етикету

Із технологічним прогресом люди почали дедалі менше уваги приділяти «живому» спілкуванню. Але так бути не повинно, адже занадто велике захоплення гаджетами не розвиває в дитини соціально-комунікативні навички на належному рівні. Радимося зі спеціалістом з етикету Анною Чаплигіною про те, яким має бути етикет у використанні сучасних пристроїв.


Гендерне виховання в школах: від безстатевості до андрогінності

У світі й досі точаться дискусії: як знайти підхід до виховання чоловічих і жіночих рис? Чи, може, освіта має бути безстатевою? Зібрали цікаві думки закордонних експертів із цього питання.

Поділитися цією статтею