Підвищення кваліфікації, захист від стресу та отримання зворотного зв’язку від учнів. Зібрали для вас головне про освіту за тиждень.

Що потрібно знати про обов’язкове підвищення кваліфікації вчителів НУШ

Міністерство освіти і науки затвердило програму, згідно з якою вчителі та педагогічні працівники проходитимуть курси підвищення кваліфікації для роботи в Новій українській школі. Розповідаємо, що це означає і як буде реалізовано на практиці.


Як вчителям пройти обов’язковий онлайн-курс з підвищення кваліфікації

Дистанційний курс ознайомить вчителів з новим Державним стандартом початкової освіти та методиками компетентністного навчання. Із нашого матеріалу ви дізнаєтеся всі особливості такої підготовки та яку роль у цьому зіграла «Освіторія».


Future Perfect: Як у КМДШ вчать за хвильовим зануренням

Те, що Креативна міжнародна дитяча школа (КМДШ) — насправді креативна, розумієш, тільки-но переступаєш її поріг. Адже тут можна зустріти…


Як рух може захистити школярів від стресу

Витримати шкільні навантаження доволі важко. Дитині доводиться постійно стримувати себе фізично, сидіти за не завжди зручними партами та напружувати зір. Стати більш вільними і розкутими допоможе рух. Це доводить у нашому матеріалі інструктор Австралійського інституту нейрокінезіології Максим Мальцев.


5 креативних методів дізнатися, як учні засвоюють ваші уроки

Як отримати від учнів якісний зворотний зв’язок, щоб дізнатися, що вдається їм добре, а що потребує додаткових пояснень? Стандартне опитування не завжди може бути ефективним. Розповідаємо, як побудувати з учнями конструктивний діалог.


Як подолати кризу в освіті: дискусія на World Education Forum

Щороку Світовий банк випускає звіт з питань міжнародного розвитку. У 2018-му вперше за 40 років цей звіт присвячено питанням освіти. Саме його обговорили під час дискусії на World Education Forum. Пропонуємо вам конспект цієї дискусії.


4 гри проти дитячої агресії в середній школі

angry

Підлітків важливо навчити знаходити свої сильні сторони та опиратися в критичні моменти саме на них, а не на прагнення домінувати, принижувати чи привертати увагу. Також у цьому віці надважливо навчити дітей співпереживати іншим та розуміти чужі емоції. Розповідаємо про кілька ігор, які допоможуть це зробити.

Поділитися цією статтею